www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Terminarz - I liga: 2009/2010
Runda:
jesienna       wiosenna

Kolejka: 1

  1 sierpnia 2009 r.
  17:00: MKS Kluczbork - GKP Gorzów Wlkp.
  17:00: Stal Stalowa Wola - Dolcan Ząbki
  19:00: Znicz Pruszków - Wisła Płock
  20:30: Pogoń Szczecin - GKS Katowice

  2 sierpnia 2009 r.
  17:00: Flota Świnoujście - Motor Lublin
  17:00: Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  17:30: Górnik Łęczna - Widzew Łódź

  3 sierpnia 2009 r.
  19:15: Górnik Zabrze - KSZO Ostrowiec

 19 sierpnia 2009 r.
  19:00: ŁKS Łódź - Warta Poznań

Kolejka: 2

  7 sierpnia 2009 r.
  19:00: GKS Katowice - Znicz Pruszków

  8 sierpnia 2009 r.
  17:00: Motor Lublin - Warta Poznań
  17:00: Dolcan Ząbki - ŁKS Łódź
  17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
  17:00: Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz
  17:00: Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
  18:00: GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Szczecin
  20:00: KSZO Ostrowiec - Górnik Łęczna

 10 sierpnia 2009 r.
  19:15: Wisła Płock - Górnik Zabrze

Kolejka: 3

 14 sierpnia 2009 r.
  19:10: Widzew Łódź - ŁKS Łódź

 15 sierpnia 2009 r.
  17:00: Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin
  17:00: MKS Kluczbork - Flota Świnoujście
  17:00: Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec
  17:00: Warta Poznań - Dolcan Ząbki
  19:00: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała

 16 sierpnia 2009 r.
  14:00: Górnik Zabrze - GKS Katowice
  17:00: Górnik Łęczna - Wisła Płock
  19:00: Znicz Pruszków - GKP Gorzów Wlkp.

Kolejka: 4

 22 sierpnia 2009 r.
  17:00: Motor Lublin - Dolcan Ząbki
  17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków
  17:00: Flota Świnoujście - Pogoń Szczecin
  17:00: Sandecja Nowy Sącz - MKS Kluczbork
  17:30: GKS Katowice - Górnik Łęczna
  17:30: GKP Gorzów Wlkp. - Górnik Zabrze
  19:00: Wisła Płock - Stal Stalowa Wola

 23 sierpnia 2009 r.
  19:15: Widzew Łódź - Warta Poznań

 24 sierpnia 2009 r.
  19:15: KSZO Ostrowiec - ŁKS Łódź

Kolejka: 5

 28 sierpnia 2009 r.
  20:30: Znicz Pruszków - Flota Świnoujście

 29 sierpnia 2009 r.
  17:00: MKS Kluczbork - Motor Lublin
  17:00: Stal Stalowa Wola - GKS Katowice
  17:00: Warta Poznań - KSZO Ostrowiec
  17:00: Dolcan Ząbki - Widzew Łódź
  19:00: Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz

 30 sierpnia 2009 r.
  15:30: Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  17:00: Górnik Łęczna - GKP Gorzów Wlkp.
  18:00: ŁKS Łódź - Wisła Płock

Kolejka: 6

  2 września 2009 r.
  17:00: Motor Lublin - Widzew Łódź
  17:00: GKP Gorzów Wlkp. - Stal Stalowa Wola
  17:00: Flota Świnoujście - Górnik Zabrze
  17:00: Sandecja Nowy Sącz - Znicz Pruszków
  17:00: MKS Kluczbork - Pogoń Szczecin
  18:00: KSZO Ostrowiec - Dolcan Ząbki
  19:00: Wisła Płock - Warta Poznań
  19:00: GKS Katowice - ŁKS Łódź
  19:15: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna

Kolejka: 7

  5 września 2009 r.
  15:00: Warta Poznań - GKS Katowice
  16:00: Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  16:00: Dolcan Ząbki - Wisła Płock
  17:00: ŁKS Łódź - GKP Gorzów Wlkp.
  17:30: Znicz Pruszków - MKS Kluczbork

  6 września 2009 r.
  17:00: Górnik Łęczna - Flota Świnoujście
  18:00: Pogoń Szczecin - Motor Lublin
  18:00: Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz

  7 września 2009 r.
  18:45: Widzew Łódź - KSZO Ostrowiec

Kolejka: 8

 11 września 2009 r.
  19:00: GKS Katowice - Dolcan Ząbki
  19:10: Widzew Łódź - Wisła Płock

 12 września 2009 r.
  13:00: MKS Kluczbork - Górnik Zabrze
  16:00: Motor Lublin - KSZO Ostrowiec
  16:00: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna
  17:00: GKP Gorzów Wlkp. - Warta Poznań
  18:00: Pogoń Szczecin - Znicz Pruszków
  19:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź

 13 września 2009 r.
  12:00: Flota Świnoujście - Stal Stalowa Wola

Kolejka: 9

 15 września 2009 r.
  19:10: Widzew Łódź - GKS Katowice

 16 września 2009 r.
  16:00: Górnik Łęczna - MKS Kluczbork
  16:00: Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
  16:00: Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  16:00: Dolcan Ząbki - GKP Gorzów Wlkp.
  18:00: KSZO Ostrowiec - Wisła Płock
  18:30: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
  19:00: Znicz Pruszków - Motor Lublin

 17 września 2009 r.
  19:00: ŁKS Łódź - Flota Świnoujście

Kolejka: 10

 19 września 2009 r.
  16:00: MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola
  16:15: GKP Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź
  19:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Dolcan Ząbki
  19:00: Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna

 20 września 2009 r.
  16:00: Flota Świnoujście - Warta Poznań
  16:00: Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
  17:00: Wisła Płock - Motor Lublin
  19:00: Znicz Pruszków - Górnik Zabrze

 13 października 2009 r.
  19:00: GKS Katowice - KSZO Ostrowiec

Kolejka: 11

 26 września 2009 r.
  15:00: Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście
  16:00: Stal Stalowa Wola - Pogoń Szczecin
  16:00: Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz
  18:00: KSZO Ostrowiec - GKP Gorzów Wlkp.
  19:00: Wisła Płock - GKS Katowice
  20:00: Górnik Zabrze - Motor Lublin

 27 września 2009 r.
  16:00: Górnik Łęczna - Znicz Pruszków
  20:15: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

 13 października 2009 r.
  19:00: ŁKS Łódź - MKS Kluczbork

Kolejka: 12

 30 września 2009 r.
  15:00: Sandecja Nowy Sącz - Dolcan Ząbki
  16:00: Motor Lublin - GKS Katowice
  16:00: MKS Kluczbork - Warta Poznań
  18:00: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna
  18:15: Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź
  19:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec

  7 października 2009 r.
  15:00: GKP Gorzów Wlkp. - Wisła Płock

 20 października 2009 r.
  18:00: Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

 22 października 2009 r.
  15:00: Flota Świnoujście - Widzew Łódź

Kolejka: 13

  3 października 2009 r.
  15:00: Stal Stalowa Wola - Górnik Zabrze
  15:00: Warta Poznań - Pogoń Szczecin
  15:00: Dolcan Ząbki - MKS Kluczbork
  17:00: GKS Katowice - GKP Gorzów Wlkp.
  18:00: KSZO Ostrowiec - Flota Świnoujście
  19:00: Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała

  4 października 2009 r.
  15:00: Górnik Łęczna - Motor Lublin

  5 października 2009 r.
  17:30: Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz

  6 października 2009 r.
  19:00: ŁKS Łódź - Znicz Pruszków

Kolejka: 14

 10 października 2009 r.
  15:00: Motor Lublin - GKP Gorzów Wlkp.
  15:00: Sandecja Nowy Sącz - KSZO Ostrowiec
  15:00: MKS Kluczbork - Widzew Łódź
  15:00: Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
  15:30: Flota Świnoujście - Wisła Płock
  18:00: Znicz Pruszków - Warta Poznań

 11 października 2009 r.
  15:00: Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

 12 października 2009 r.
  19:15: Pogoń Szczecin - Dolcan Ząbki

  4 listopada 2009 r.
  17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice

Kolejka: 15

 0000-00-00
  00:00: Pogoń Szczecin - Widzew Łódź

 17 października 2009 r.
  14:30: GKP Gorzów Wlkp. - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  15:00: Stal Stalowa Wola - Motor Lublin
  15:00: Warta Poznań - Górnik Zabrze
  15:00: Dolcan Ząbki - Znicz Pruszków
  15:00: GKS Katowice - Flota Świnoujście
  17:00: ŁKS Łódź - Górnik Łęczna
  18:00: KSZO Ostrowiec - MKS Kluczbork
  19:00: Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka: 16

 24 października 2009 r.
  14:00: Motor Lublin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  14:00: Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
  15:00: MKS Kluczbork - Wisła Płock
  15:00: Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź
  17:00: Pogoń Szczecin - KSZO Ostrowiec
  17:00: Górnik Zabrze - Dolcan Ząbki

 25 października 2009 r.
  14:00: Flota Świnoujście - GKP Gorzów Wlkp.
  14:00: Górnik Łęczna - Warta Poznań
  20:05: Widzew Łódź - Znicz Pruszków

Kolejka: 17

 30 października 2009 r.
  17:00: KSZO Ostrowiec - Znicz Pruszków
  18:00: Wisła Płock - Pogoń Szczecin
  19:00: GKS Katowice - MKS Kluczbork
  20:00: Górnik Zabrze - Widzew Łódź

 31 października 2009 r.
  12:00: GKP Gorzów Wlkp. - Sandecja Nowy Sącz
  13:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Flota Świnoujście
  13:30: Dolcan Ząbki - Górnik Łęczna
  14:00: Warta Poznań - Stal Stalowa Wola
  17:00: ŁKS Łódź - Motor Lublin

Kolejka: 18

  6 listopada 2009 r.
  19:10: Widzew Łódź - Górnik Łęczna

  7 listopada 2009 r.
  12:00: Motor Lublin - Flota Świnoujście
  12:00: GKP Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork
  13:00: Dolcan Ząbki - Stal Stalowa Wola
  14:00: Warta Poznań - ŁKS Łódź
  17:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz
  17:00: Wisła Płock - Znicz Pruszków
  20:00: GKS Katowice - Pogoń Szczecin

  8 listopada 2009 r.
  15:00: KSZO Ostrowiec - Górnik Zabrze

Kolejka: 19

 11 listopada 2009 r.
  11:00: Warta Poznań - Motor Lublin
  13:00: Górnik Łęczna - KSZO Ostrowiec
  13:00: MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  17:00: ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki
  17:00: Górnik Zabrze - Wisła Płock
  17:00: Znicz Pruszków - GKS Katowice
  18:15: Pogoń Szczecin - GKP Gorzów Wlkp.

 14 listopada 2009 r.
  17:00: Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

 21 listopada 2009 r.
  12:00: Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście

Archiwum:

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności