www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
sobota, 6 lipca 2019 r., godz: 09:56
Srđan Spiridonović zawodnikiem Pogoni Szczecin! Pomocnik przechodzi do klubu z greckiego Panioniosu Ateny na zasadzie transferu definitywnego. Z Pogonią Szczecin związał się 3-letnią umową.
Spiridonović to były młodzieżowy reprezentant Austrii. W przeszłości grał m.in. we rodzimej Austrii Wiedeń, Admirze Wacker i klubach włoskich: Vicenzie i Messinie. Ostatnie dwa sezony spędził w greckim Panioniosie Ateny, w którym w 44 spotkaniach zdobył 10 bramek. W przeszłości z Admirą Wacker i Austrią Wiedeń rywalizował w rozgrywkach europejskich: eliminacjach Ligi Europy i Ligi Mistrzów.
- Przyjście Srdana wzmacnia nasze skrzydła i siłę w ofensywie. Podobnie jak w przypadku pozyskania Igora Łasickiego, rozmowy były bardzo trudne i momentami pojawiało się ryzyko, że może nie dojść do finalizacji transferu. Dlatego dzisiaj tym bardziej cieszę się, że austriacki pomocnik jest już z nami mówi Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego Dumy Pomorza.
Austriak rozpocznie treningi z drużyną już w sobotę, a kolejne zajęcia zaliczy w nowym tygodniu. W naszym klubie będzie występował z numerem 10.


źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  js      komentarze  komentarze: 0

czwartek, 4 lipca 2019 r., godz: 08:46
Igor Łasicki zawodnikiem Pogoni Szczecin! Obrońca przechodzi do klubu z włoskiego SSC Napoli na zasadzie transferu definitywnego. Z Pogonią Szczecin związał się 3-letnią umową.
Przez ostatnie dwa lata 24-latek występował w płockiej Wiśle. Był podstawowym zawodnikiem „Nafciarzy”. Od 2012 roku urodzony w Wałbrzychu piłkarz jest związany z klubem z Neapolu. To z włoskiego giganta był wypożyczany najpierw do zespołów z włoskiej Serie B i C, potem do Wisły Płock. W przeszłości Łasicki występował w juniorskich reprezentacjach Polski. Z kadrą do lat 17 dotarł do półfinału Euro U17 w 2012 roku.
- Ten ruch zamyka temat środka defensywy na sezon 2019/2020. Trener Kosta Runjaic będzie miał do dyspozycji czterech graczy z doświadczeniem ligowym. Cieszymy się, że Igor wybrał naszą propozycję i że udało nam porozumieć się z Napoli. Muszę przyznać, że dopięcie tego ruchu nie należało do najłatwiejszychmówi Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego Dumy Pomorza.
Łasicki od kilku dni przebywa na zgrupowaniu w Gniewinie. Przed podpisaniem kontraktu przeszedł jeszcze w Szczecinie testy medyczne. W naszym klubie będzie występował z numerem 55.


źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  js      komentarze  komentarze: 0

czwartek, 13 czerwca 2019 r., godz: 22:31
360 dni spędził w Pogoni Szczecin Radosław Majewski. 32-letni pomocnik rozwiązał dziś umowę z klubem i będzie kontynuował karierę zagranicą.
- W życiu każdego człowieka może pojawić się oferta, o której mówi się, że jest „nie do odrzucenia” - mówi zawodnik. - I nie chodzi tutaj wyłącznie o finanse, ale też o wyzwanie, możliwość poznania świata, czy przeżycia przygody. Mam świadomość, że w moim piłkarskim życiu prawdopodobnie to ostatni moment na taki krok. Dlatego też zdecydowałem się go zrobić - tłumaczy piłkarz.
Wkrótce Majewski podpiszę umowę z klubem spoza Polski. Władze Dumy Pomorza poszły pomocnikowi na rękę i wyraziły zgodę na zmianę otoczenia.
- Cieszę się i bardzo szanuję to, że klub nie robił mi przeszkód, bym mógł odejść. Wystąpiłem z prośbą o rozwiązanie kontraktu, gdyż transfer gotówkowy w tym przypadku niestety nie wchodził w grę. Doceniam to, że włodarze klubu i sztab szkoleniowy zrozumieli moją sytuację i pozwolili mi odejść. Więcej...


źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  js      komentarze  komentarze: 0

czwartek, 13 czerwca 2019 r., godz: 22:27
Grecki defensor Konstantinos Triantafyllopoulos podpisał 2-letnią umowę z Pogonią Szczecin z opcją przedłużenia o kolejny sezon!
Zawodnik trafił na Twardowskiego z tego samego klubu co Michalis Manias, a więc z Asteras Tripolis. „Kostas” urodził się 3 kwietnia 1993 roku w Koryncie. Mierzy 186 cm. W swojej karierze reprezentował barwy klubów w swojej ojczyźnie. Jest wychowankiem Panathinaikosu Ateny, a jego drugim klubem był właśnie Asteras, w którym występował od 2016 roku. W greckiej Superlidze rozegrał łącznie 131 meczów (60 w Asteras, 71 w Panathinaikosie). Grał też w eliminacjach do Ligi Mistrzów oraz do Ligi Europy, a także fazie grupowej tych drugich rozgrywek w sezonie 2014/2015. Jest też trzykrotnym wicemistrzem Grecji i jednokrotnym zdobywcą Pucharu Grecji (zagrał 90 minut w finale z PAOK-iem Saloniki). Jest także byłym juniorskim reprezentantem Grecji.
W minionym sezonie był podstawowym zawodnikiem swojego zespołu. Zagrał łącznie w 35 meczach. Asteras zajął 11. miejsce w tabeli.


źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  js      komentarze  komentarze: 0

czwartek, 13 czerwca 2019 r., godz: 22:26
Jarosław Fojut odchodzi z Pogoni Szczecin. Umowa z obrońcą została rozwiązana za porozumieniem stron.
Środkowy defensor był zawodnikiem Dumy Pomorza od początku sezonu 2015/2016, a więc przez cztery ostatnie lata. W tym czasie wystąpił w 88 spotkaniach ligowych oraz czterech grach Pucharu Polski. Strzelił cztery gole dla naszego klubu, w tym pięknego z połowy boiska w meczu z Piastem Gliwice. Wielokrotnie nosił opaskę kapitańską. Miał jeden z najdłuższych staży w Pogoni w obecnym zespole.
- Dziękujemy Jarkowi za te wszystkie lata. Ostatni sezon był dla niego szczególnie trudny ze względu na poważną kontuzję, ale wrócił i pomagał drużynie jak tylko mógł. Przez okres gry na Twardowskiego był także wzorem dla młodszych zawodników – mówi szef pionu sportowego Pogoni Szczecin, Dariusz Adamczuk.


źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  js      komentarze  komentarze: 0

poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r., godz: 20:27
Pierwsze boiska treningowe gotowe jeszcze w tym roku. W kolejnym, czyli 2020 r. ma powstać m.in.: budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży oraz płyta główna Stadionu Miejskiego. Znany jest już harmonogram robót budowlanych inwestycji, która zakończy się za 3 lata.
Spółka Inwestycje Miejskie Stadion zaakceptowała harmonogram realizacji robót budowlanych przedstawiony przez Wykonawcę, czyli Spółkę Doraco PBG Stadion Szczecin.

 Szczegółowy harmonogram


autor  js      komentarze  komentarze: 0

Pozostałe wiadomości w nagłówkach:


Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r.


Czwartek, 7 marca 2019 r.


Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.


Piątek, 18 stycznia 2019 r.


Wtorek, 15 stycznia 2019 r.


Niedziela, 13 stycznia 2019 r.


Sobota, 5 stycznia 2019 r.


Czwartek, 20 grudnia 2018 r.


Piątek, 31 sierpnia 2018 r.


Wtorek, 28 sierpnia 2018 r.


Czwartek, 21 czerwca 2018 r.


środa, 20 czerwca 2018 r.


Wtorek, 19 czerwca 2018 r.Gryf
Sponsorzy serwisu
Cito Gryf
Facebook
 Gryf Gryf
Reklama
gbstyl.pl  Gryf
   Dział: Pogoń Szczecin Autor Odp.
D. 2754
J_B 1744
Ambasador 2507
galaxtico 5181
Maxvell 12
Gonzalez13. 753
Forza Pogo. 521
   Dział: Kibice Autor Odp.
Koniu_KKKK. 1
Forza Pogo. 206
P. 2147
   Dział: Pamiątki Autor Odp.
Szamał 2799
AdisWolin 2
otoja -
   Dział: Hyde Park Autor Odp.
ted 2
Werft 6404
MieteK29 471
   Dział: Typowanie Autor Odp.
Ijon_Tichy. 5

 Gryf
Logowanie
login:
hasło:


w serwisie obowiązują te same konta co na forum!

po co mi konto?    regulamin    rejestracja

Gryf
Nasi partnerzy
legionisci.com Cito
www.portowcy.org www.portowcy.org
www.90minut.pl www.ligowiec.net
 Oficjalny serwis klubu MKS Opolanin www.pw.max.pl
flagfanatics.pl pogonszczecin.de
  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności