www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Terminarz - IV liga: 2007/2008
Runda:
jesienna       wiosenna

Kolejka: 19

 15 marca 2008 r.
  00:00: Piast Choszczno - Sokół Pyrzyce
  14:00: Leśnik/Rossa Manowo - Sława Sławno
  14:00: Energetyk Gryfino - Wybrzeże Rewalskie Rewal
  14:00: Pogoń Barlinek - Victoria Sianów
  14:00: Ina Goleniów - Dąb Dębno
  16:00: Pogoń Szczecin - Victoria 95 Przecław

 16 marca 2008 r.
  11:00: Darzbór Szczecinek - Stal Szczecin
  13:00: Gryf Kamień Pomorski - Astra Ustronie Morskie
  15:00: Lech Czaplinek - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka: 20

 22 marca 2008 r.
  11:00: Stal Szczecin - Ina Goleniów
  11:00: Pogoń Szczecin - Pogoń Barlinek
  13:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Victoria 95 Przecław
  14:00: Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek
  15:00: Dąb Dębno - Gryf Kamień Pomorski
  16:00: Sokół Pyrzyce - Darzbór Szczecinek

  7 maja 2008 r.
  14:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Leśnik/Rossa Manowo
  15:00: Victoria Sianów - Energetyk Gryfino
  16:15: Sława Sławno - Piast Choszczno

Kolejka: 21

 29 marca 2008 r.
  14:00: Leśnik/Rossa Manowo - Victoria Sianów
  15:00: Darzbór Szczecinek - Sława Sławno
  15:00: Piast Choszczno - Wybrzeże Rewalskie Rewal
  15:00: Pogoń Barlinek - Błękitni Stargard Szczeciński
  16:00: Sokół Pyrzyce - Stal Szczecin
  16:00: Victoria 95 Przecław - Astra Ustronie Morskie
  16:00: Lech Czaplinek - Dąb Dębno
  17:00: Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino

 30 marca 2008 r.
  13:00: Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów

Kolejka: 22

  5 kwietnia 2008 r.
  11:00: Stal Szczecin - Gryf Kamień Pomorski
  13:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Energetyk Gryfino
  14:00: Ina Goleniów - Lech Czaplinek
  14:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Darzbór Szczecinek
  15:00: Astra Ustronie Morskie - Pogoń Barlinek
  16:00: Victoria 95 Przecław - Dąb Dębno
  17:00: Pogoń Szczecin - Leśnik/Rossa Manowo
  17:00: Victoria Sianów - Piast Choszczno
  17:00: Sława Sławno - Sokół Pyrzyce

Kolejka: 23

  9 kwietnia 2008 r.
  15:00: Darzbór Szczecinek - Victoria Sianów
  17:00: Leśnik/Rossa Manowo - Błękitni Stargard Szczeciński
  17:00: Lech Czaplinek - Gryf Kamień Pomorski
  17:30: Sława Sławno - Stal Szczecin

 16 kwietnia 2008 r.
  00:00: Sokół Pyrzyce - Wybrzeże Rewalskie Rewal
  00:00: Energetyk Gryfino - Astra Ustronie Morskie
  18:00: Pogoń Szczecin - Piast Choszczno

  7 maja 2008 r.
  00:00: Victoria 95 Przecław - Ina Goleniów

 14 maja 2008 r.
  16:00: Pogoń Barlinek - Dąb Dębno

Kolejka: 24

 12 kwietnia 2008 r.
  11:00: Stal Szczecin - Lech Czaplinek
  15:00: Pogoń Szczecin - Darzbór Szczecinek
  15:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sława Sławno
  16:00: Astra Ustronie Morskie - Leśnik/Rossa Manowo
  17:00: Victoria Sianów - Sokół Pyrzyce

 13 kwietnia 2008 r.
  14:00: Gryf Kamień Pomorski - Victoria 95 Przecław

 23 kwietnia 2008 r.
  00:00: Ina Goleniów - Pogoń Barlinek
  00:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Piast Choszczno
  16:00: Dąb Dębno - Energetyk Gryfino

Kolejka: 25

 19 kwietnia 2008 r.
  14:00: Energetyk Gryfino - Ina Goleniów
  16:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin
  16:00: Darzbór Szczecinek - Błękitni Stargard Szczeciński
  16:00: Piast Choszczno - Astra Ustronie Morskie
  16:00: Leśnik/Rossa Manowo - Dąb Dębno
  16:00: Pogoń Barlinek - Gryf Kamień Pomorski
  17:00: Sława Sławno - Victoria Sianów

 20 kwietnia 2008 r.
  17:00: Victoria 95 Przecław - Lech Czaplinek

 14 maja 2008 r.
  18:00: Sokół Pyrzyce - Pogoń Szczecin

Kolejka: 26

 23 kwietnia 2008 r.
  16:00: Sława Sławno - Pogoń Szczecin

 26 kwietnia 2008 r.
  11:00: Stal Szczecin - Victoria 95 Przecław
  13:00: Astra Ustronie Morskie - Darzbór Szczecinek
  13:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Sokół Pyrzyce
  15:00: Ina Goleniów - Leśnik/Rossa Manowo
  16:00: Dąb Dębno - Piast Choszczno
  17:00: Lech Czaplinek - Pogoń Barlinek
  17:00: Victoria Sianów - Wybrzeże Rewalskie Rewal

 27 kwietnia 2008 r.
  14:00: Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino

Kolejka: 27

 30 kwietnia 2008 r.
  16:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Pogoń Szczecin
  16:00: Sokół Pyrzyce - Astra Ustronie Morskie
  16:00: Darzbór Szczecinek - Dąb Dębno
  16:00: Pogoń Barlinek - Victoria 95 Przecław
  17:00: Piast Choszczno - Ina Goleniów
  17:00: Leśnik/Rossa Manowo - Gryf Kamień Pomorski
  17:00: Energetyk Gryfino - Lech Czaplinek
  17:30: Victoria Sianów - Stal Szczecin
  17:30: Sława Sławno - Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka: 28

  3 maja 2008 r.
  11:00: Stal Szczecin - Pogoń Barlinek
  13:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Wybrzeże Rewalskie Rewal
  16:00: Victoria 95 Przecław - Energetyk Gryfino
  16:00: Lech Czaplinek - Leśnik/Rossa Manowo
  16:00: Ina Goleniów - Darzbór Szczecinek
  17:00: Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce
  17:00: Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno
  17:00: Pogoń Szczecin - Victoria Sianów

  4 maja 2008 r.
  15:00: Gryf Kamień Pomorski - Piast Choszczno

Kolejka: 29

 10 maja 2008 r.
  16:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Astra Ustronie Morskie
  16:00: Sokół Pyrzyce - Ina Goleniów
  16:00: Darzbór Szczecinek - Gryf Kamień Pomorski
  17:00: Sława Sławno - Dąb Dębno
  17:00: Piast Choszczno - Lech Czaplinek
  17:00: Leśnik/Rossa Manowo - Victoria 95 Przecław
  17:00: Energetyk Gryfino - Pogoń Barlinek
  17:30: Victoria Sianów - Błękitni Stargard Szczeciński
  19:48: Pogoń Szczecin - Stal Szczecin

Kolejka: 30

 17 maja 2008 r.
  11:00: Stal Szczecin - Energetyk Gryfino
  16:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Szczecin
  16:00: Pogoń Barlinek - Leśnik/Rossa Manowo
  16:00: Victoria 95 Przecław - Piast Choszczno
  16:00: Ina Goleniów - Sława Sławno
  17:00: Lech Czaplinek - Darzbór Szczecinek
  17:00: Dąb Dębno - Wybrzeże Rewalskie Rewal
  17:00: Astra Ustronie Morskie - Victoria Sianów

 18 maja 2008 r.
  15:00: Gryf Kamień Pomorski - Sokół Pyrzyce

Kolejka: 31

 21 maja 2008 r.
  16:00: Sokół Pyrzyce - Lech Czaplinek
  16:00: Darzbór Szczecinek - Victoria 95 Przecław
  17:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ina Goleniów
  17:00: Piast Choszczno - Pogoń Barlinek
  17:00: Leśnik/Rossa Manowo - Energetyk Gryfino
  17:30: Sława Sławno - Gryf Kamień Pomorski
  17:30: Victoria Sianów - Dąb Dębno
  18:00: Pogoń Szczecin - Astra Ustronie Morskie

 28 maja 2008 r.
  17:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Stal Szczecin

Kolejka: 32

 24 maja 2008 r.
  11:00: Stal Szczecin - Leśnik/Rossa Manowo
  16:00: Pogoń Barlinek - Darzbór Szczecinek
  16:00: Victoria 95 Przecław - Sokół Pyrzyce
  16:00: Ina Goleniów - Victoria Sianów
  17:00: Energetyk Gryfino - Piast Choszczno
  17:00: Lech Czaplinek - Sława Sławno
  17:00: Dąb Dębno - Pogoń Szczecin
  17:00: Astra Ustronie Morskie - Błękitni Stargard Szczeciński

 25 maja 2008 r.
  16:00: Gryf Kamień Pomorski - Wybrzeże Rewalskie Rewal

Kolejka: 33

 31 maja 2008 r.
  16:00: Astra Ustronie Morskie - Stal Szczecin
  16:00: Błękitni Stargard Szczeciński - Dąb Dębno
  16:00: Ina Goleniów - Pogoń Szczecin
  16:00: Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski
  16:00: Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek
  16:00: Sława Sławno - Victoria 95 Przecław
  16:00: Sokół Pyrzyce - Pogoń Barlinek
  16:00: Darzbór Szczecinek - Energetyk Gryfino
  16:00: Piast Choszczno - Leśnik/Rossa Manowo

Kolejka: 34

  7 czerwca 2008 r.
  16:00: Stal Szczecin - Piast Choszczno
  16:00: Leśnik/Rossa Manowo - Darzbór Szczecinek
  16:00: Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce
  16:00: Pogoń Barlinek - Sława Sławno
  16:00: Victoria 95 Przecław - Wybrzeże Rewalskie Rewal
  16:00: Lech Czaplinek - Victoria Sianów
  16:00: Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Szczecin
  16:00: Ina Goleniów - Błękitni Stargard Szczeciński
  16:00: Dąb Dębno - Astra Ustronie Morskie

Archiwum:

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności