www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
poniedziałek, 21 marca 2005 r., godz: 22:06
Rozmowa z Julcimar de Souza, obrońcą i kapitanem Pogoni Szczecin.
Jaka była atmosfera w waszej szatni po sobotnim meczu?
Fot.: Pogoń On-Line
- Zła. Wszyscy siedzieli, jakby świat się walił. Nikt nie był za bardzo rozmowny. Każdy przeżył tę porażkę. Mamy już tego dość. Nie może być tak dalej. Trzeba zmienić naszą postawę na boisku. Niby gramy dobrze, mamy okazje do strzelenia bramki. I nic. Brak skuteczności to nie jest wytłumaczenie i tym nie możemy się zasłaniać. Po to trenujemy, aby wygrywać.
Jak reaguje kapitan zespołu oraz trener w takich sytuacjach?
- Trener tuż po meczu powiedział nam, że musimy podnieść głowy. Przeanalizować naszą grę i wyciągnąć wnioski. Nie miał do nikogo pretensji, ale wiem, że każdy ma pretensje do siebie. A ja? Po pierwsze stwierdziłem, że trzeba wyjść z takiej sytuacji. Jest tragicznie, ale nie możemy się załamywać. Trzeba się wziąć do solidnej roboty i pokazać charakter w kolejnych spotkaniach.
Dwie porażki, zero strzelonych goli. Ciężko o dobre słowo o obronie i ataku Pogoni.
- Nie wiem, dlaczego tak się układały te mecze. W obu spotkaniach graliśmy przez pierwsze 45 minut bardzo dobrze, natomiast druga połowa w naszym wykonaniu - i w Warszawie i w Szczecinie - była fatalna. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje i to jest najgorsze. Przynajmniej trzy punkty w tych meczach powinny być nasze. Zastanawiam się czy tu chodzi o brak koncentracji, czy może sił zabrakło. Naprawdę nie wiem, o co chodzi. Spotkanie z Górnikiem mogło przecież inaczej się potoczyć. Mogliśmy strzelić bramkę w pierwszych pięciu minutach i byłoby nam łatwiej. Zabrakło szczęścia, a i sędzia nie odgwizdał karnego dla nas.

 Cały wywiad z Julcimarem

foto:  Pogoń On-Line; Julcimar nie był zadowolony ze swojej gry przeciwko Górnkowi      źródło:  gazeta.pl/Piotr Merchelski      autor  js



Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?



Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2025   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności