www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
wtorek, 28 września 2004 r., godz: 11:21
Pogoń Szczecin nie miałaby dziś siedmiu punktów na koncie, gdyby nie posiadała w swoich szeregach Claudio Milara. Urugwajczyk wyrasta w Pogoni na gwiazdę dużego formatu - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Fot.: Pogoń On-Line; Claudio MilarSprowadzony kilka tygodni temu z Brazylii przez prezesa Dawida Ptaka, szybko zaaklimatyzował się w szczecińskim zespole. Perfekcyjnie wykonuje rzuty wolne, potrafi też dokładnym podaniem idealnie obsłużyć partnera. W sobotnim meczu z GKS Katowice zdobył dwie bramki, zaliczył też asystę - czwartą w tym sezonie.
W polskiej ekstraklasie występował już w 1999 roku, grając w ŁKS.
"Nie chciałbym wracać do tamtych czasów. To był bardzo nieudany okres mojej piłkarskiej kariery. Byłem traktowany jak powietrze. Zresztą nie tylko ja. Podobnie odnoszono się do pozostałych obcokrajowców. W szatni musieliśmy przebierać się osobno, gdzieś w samym narożniku. Podczas meczów w ogóle do mnie nie podawano. Najczęściej przy piłce byłem wówczas, gdy sam ją wywalczyłem. Nie pozwolono mi wykonywać rzutów wolnych, choć na treningach robiłem to najlepiej. Do dziś nie wiem, o co chodziło piłkarzom, którzy rządzili w ŁKS. Nie chcę mówić po nazwisku, kogo mam na myśli. Kibice może sami się domyślą o kogo chodzi" - powiedział Milar.

foto:  Pogoń On-Line; Claudio Milar      źródło:  Przegląd Sportowy      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności