www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
wtorek, 15 stycznia 2019 r., godz: 18:14
29 piłkarzy Pogoni Szczecin rozpocznie dzisiaj pracę na zgrupowaniu w tureckim Belek.
W kadrze znajduje się 10 młodzieżowców (zawodnicy urodzeni w 1998 roku i później) oraz 9 obcokrajowców (w tym Tomas Podstawski i David Stec, którzy mają polskie korzenie, ale nie mają obecnie polskiego obywatelstwa). Najmłodszymi zawodnikami na zgrupowaniu będą Hubert Turski (ur. 31 stycznia 2003 roku) i Kacper Kozłowski (ur. 16 października 2003 roku). Najstarszym piłkarzem jest Łukasz Załuska (ur. 16 czerwca 1982 roku).
Do autokaru nie wsiedli zawodnicy kontuzjowani: Adam Frączczak, David Niepsuj, Stanisław Wawrzynowicz i Marcel Wędrychowski. Podobnie jak w przypadku obozu w Pogorzelicy, w kadrze nie znaleźli się także Tomasz Hołota i Dawid Błanik. Pierwszy z nich po wyleczeniu urazu ma rozpocząć zajęcia z drużyną rezerw. Drugiego klub chce wypożyczyć do końca sezonu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w kadrze na obóz jest Sebastian Walukiewicz, który z powodu choroby opuścił nadmorskie zgrupowanie. W samolocie do Antalyi nie znajdzie się natomiast Seiya Kitano, który był z drużyną na obozie w Pogorzelicy.
Oprócz zawodników i sztabu szkoleniowego, do Turcji wylecieli z drużyną m.in. klubowy lekarz i przedstawiciele biura prasowego. Zgrupowanie w najbliższym czasie wizytować będą również prezes Jarosław Mroczek i szef pionu sportowego Dariusz Adamczuk.
Portowcy będą przebywać nad Riwierą Turecką od dziś do następnego piątku (25 stycznia). W planach są m.in. 4 mecze kontrolne.

Pełna kadra na zgrupowanie w Gloria Sports Arena Belek:
Bramkarze: Łukasz Budziłek, Jakub Bursztyn, Jędrzej Grobelny, Łukasz Załuska
Obrońcy: Jakub Bartkowski, Jarosław Fojut, Mariusz Malec, Hubert Matynia, Ricardo Nunes (RPA/Portugalia), Hubert Sadowski, David Stec (Austria), Sebastian Walukiewicz
Pomocnicy: Spas Delev (Bułgaria), Kamil Drygas, Iker Guarrotxena (Hiszpania), Santeri Hostikka (Finlandia), Jin Izumisawa (Japonia), Sebastian Kowalczyk, Kacper Kozłowski, Zvonimir Kozulj (Bośnia i Hercegowina/Chorwacja), Radosław Majewski, Tomas Podstawski (Portugalia), Kacper Smoliński, Maciej Żurawski, Michał Żyro
Napastnicy: Adrian Benedyczak, Soufian Benyamina (Niemcy), Adam Buksa, Hubert Turski

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności