www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
niedziela, 13 stycznia 2019 r., godz: 10:49
Jakub Bartkowski trzecim zimowym wzmocnieniem Pogoni Szczecin! 27-letni prawy obrońca trafił do nas związał się dwuipółletnią umową z Dumą Pomorza z opcją przedłużenia o kolejny sezon.
Zawodnik urodził się 7 listopada 1991 roku w Łodzi. Występował dotychczas w trzech profesjonalnych klubach – Widzewie Łódź, Wigrach Suwałki i Wiśle Kraków, ale jego pierwszym zespołem była LKS Różyca. Do Pogoni dołącza po rozwiązaniu umowy z drużyną z „Białą Gwiazdą”.
Nasz nowy nabytek rozegrał w swojej karierze 91 meczów w ekstraklasie (3 gole) i 79 w I lidze (3 gole). W obecnym sezonie był podstawowym graczem zespołu prowadzonego przez Macieja Stolarczyka.
- Trafia do nas zawodnik, który może wnieść dużo dobrego do naszej defensywymówi Dariusz Adamczuk. - Większa rywalizacja w zespole przekłada się na jakość i na to liczymy. Witamy Kubę na pokładzie!
Bartkowski w piątek wieczorem dołączy do drużyny przebywającej na zgrupowaniu w Pogorzelicy. W sobotę wróci z zespołem do Szczecina, a we wtorek wyleci na zgrupowanie do Belek. Będzie występował z numerem 2.
Wcześniej do drużyny dołączyli Fin Santeri Hostikka i Japończyk Jin Izumisawa.

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności