www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
czwartek, 21 czerwca 2018 r., godz: 16:33
Niebawem ruszy sprzedaż karnetów na mecze rundy jesiennej sezonu 2018/19. Najlepszą informacją dla sympatyków portowej drużyny jest to, że ceny - w porównaniu do poprzedniego sezonu - są o wiele niższe!
25 czerwca wystartuje sprzedaż abonamentów, umożliwiających obejrzenie 11 ligowych meczów, a także spotkań Pucharu Polski, które jesienią odbędą się na stadionie im. Floriana Krygiera. Oznacza to, że za cenę jednego karnetu będzie można obejrzeć wszystkie pojedynki, które zostaną rozegrane w Szczecinie do końca roku kalendarzowego.
Karnet "JESIEŃ 2018" obejmuje ligowe mecze z następującymi rywalami z Lotto Ekstraklasy (plus ewentualne, domowe spotkania Pucharu Polski):
Piast Gliwice, Cracovia, Lechia Gdańsk, Korona Kielce, Wisła Kraków, Wisła Płock, Lech Poznań, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Zagłębie Sosnowiec, Śląsk Wrocław,
Co dobrego od Pogoni dla karnetowiczów?
- kupując karnet, oszczędzasz na cenie względem biletów
- masz w pakiecie darmowe wejścia na mecze Pucharu Polski, które odbędą się w Szczecinie. W zależności wyników sportowych, mogą być aż trzy
- masz gwarancję własnego i stałego krzesełka na stadionie na każdym spotkaniu
- w przypadku rozpoczęcia budowy nowego stadionu, masz pierwszeństwo wyboru dostępnych miejsc
- masz gwarancję zakupu karnetu na wiosnę sezonu 2018/2019 w niższej cenie oraz z zachowaniem miejsca, bądź zmienionego po starcie przebudowy stadionu
- masz 15% zniżki na zakupy w klubowym FanShopie
Co zyskujesz? W porównaniu do karnetu z początku ubiegłego sezonu m.in.:
- karnet dla osób przedłużających, normalny, na trybunę wysoką, bez dachu, jest teraz tańszy o 43 złote
- karnet normalny, na trybunę wysoką, bez dachu, jest tańszy o 58 złotych
- ceny biletów spadły średnio o 10 złotych
- karnet na Młyn, dla osób przedłużających, spada cenowo ze 149 złotych na 90 złotych
Przypominamy, że karnetowicze mają 15% zniżkę na zakupy w klubowym FanShopie. Przy zakupie karnetu jesiennego rabat aktywowany jest w momencie zakupu i można z niego korzystać do końca roku kalendarzowego.
Jednocześnie zwracamy uwagę, iż bilety w sprzedaży internetowej są o 10% tańsze niż w tradycyjnej sprzedaży. Nie stój w kolejce, kiedy możesz w kilka chwil kupić bilet przez stronę internetową i cieszyć się widowiskiem sportowym od pierwszej do ostatniej minuty!
Zapraszamy do naszych punktów stacjonarnych i na platformę zakupu biletów online pod adresem kupbilety.pogonszczecin.pl.

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności