www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
poniedziałek, 30 października 2017 r., godz: 14:58
Dziś pracę w Pogoni Szczecin zakończył trener Maciej Skorża. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron po rozmowach ze szkoleniowcem.
Trener Skorża prowadził klub od początku sezonu 2017/18, a wcześniej przygotowywał go do rozgrywek Lotto Ekstraklasy.45-letni trener prowadził szczeciński klub w 14 ligowych meczach oraz dwóch spotkaniach Pucharu Polski. W tym czasie w lidze wygrał 2 mecze, zremisował 3 i 9 przegrał. Drużyna pod wodzą Macieja Skorży zdobyła 11 bramek i straciła 23, zdobywała też średnio 0,64 pkt na mecz. W rozgrywkach Pucharu Polski Portowcy najpierw awansowali do 1/8 finału po zwycięskim meczu z Lechem Poznań (3:0), a następnie odpadli z I-ligową Bytovią Bytów (po 120 minutach był remis 0:0, o awansie zadecydowała seria rzutów karnych).
Obowiązki I trenera tymczasowo wypełniał będzie Rafał Janas, dotychczasowy asystent trenera Skorży.Zarząd Klubu dziękuje trenerowi Maciejowi Skorży za pracę w Pogoni Szczecin oraz życzy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności