www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
środa, 27 września 2017 r., godz: 19:56
W związku z faktem, że od niedawna przyszła do nas kalendarzowa jesień, postanowiliśmy zrobić jej na przekór i zaprosić was nad morze. Zapewniamy, że nie będziecie potrzebowali ciepłych ubrań, bo według wszystkich prognoz 30 września o godzinie 18 w Kołobrzegu będzie bardzo gorąco. Jako Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin 'Portowcy' zapraszamy w imieniu młodych zawodników z zespołu rezerw Pogoni na mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Pogonią II Szczecin. 
Dostaliśmy od nich zapewnienie, że tego dnia swoją postawą na boisku udowodnią, że są godnymi nosić herb naszego wspaniałego klubu na swoich piersiach. Tego samego nie można powiedzieć o ich starszych i dużo bardziej rozpoznawalnych kolegach. Dla dobra młodych zawodników lepiej byłoby odseparować ich od towarzyszy z szatni, tak żeby nie musieli czerpać złych wzorców.
Bilet na mecz kosztuje 10zł, ale mając w głowie powtarzane często hasło ' Cała Pogoń zawsze razem' jako Stowarzyszenie postanowiliśmy, że pokryjemy koszt biletu dla każdej osoby, która wybierze się na ten mecz. Zapisy będą odbywały się od środy do piątku w pubie Jocker. Dojazd na mecz we własnym zakresie. 
Liczymy na wysoką frekwencję wyjazdową i pamiętajcie, że to my tworzymy ten klub! To my kibice, przyzwyczajeni do lat niepowodzeń i sportowego marazmu jedziemy do Kołobrzegu w celu obejrzenia piłkarzy, którzy oddadzą swoje serca walcząc za nasz klub na boisku. Nie mamy takiej gwarancji w sobotę przy Twardowskiego. 
Z kibicowskim pozdrowieniem. 
SKPS

     autor  AmbasadorBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności