www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
czwartek, 10 sierpnia 2017 r., godz: 19:52
20-letni pomocnik Jakub Piotrowski podpisał nowy kontrakt z Pogonią Szczecin. Umowa wiąże zawodnika z naszym klubem na kolejne trzy lata.
Pomocnik jest Chemika Bydgoszcz. Grał również we Wdzie Świecie, skąd trafił do Szczecina. Poprzez zespoły juniorów i rezerw przebijał się do pierwszej drużyny. W Lotto Ekstraklasie Piotrowski zadebiutował niemalże dokładnie 2 lata temu – 10 sierpnia 2015 roku wystąpił w Warszawie w spotkaniu z Legią. Do tej pory rozegrał w najwyższej klasie rozgrywkowej 9 spotkań. Ma również 4 występy w Pucharze Polski.
W granatowo-bordowych barwach pomocnik wywalczył wicemistrzostwo Polski juniorów. Jest też reprezentantem Polski w swojej kategorii wiekowej. Wiosną minionego sezonu zawodnik przebywał na wypożyczeniu w Stomilu Olsztyn. W tym czasie rozegrał 13 spotkań w I lidze i zbierał pochlebne recenzje.
- Zimą rozpoczął się już mój czwarty rok w Pogoni opowiada Jakub Piotrowski. – Na pewno jest tu możliwość rozwoju dla młodych piłkarzy, a gdy trafiałem do Szczecina, miałem 17 lat. Chcę grać jak najwięcej, pokazać się kibicom. Póki co skupiam się tylko na tym, by udowodnić sobie i wszystkim, że potrafię grać na dobrym poziomie.
- Od początku chcieliśmy, by Kuba został nami i związał się dłuższą umową, ponieważ zamierzamy stawiać na perspektywicznych, młodych zawodników mówi dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk. – Ostatnie dobre mecze Kuby jedynie utwierdziły nas we wcześniejszym przekonaniu, że zapracował na nowy kontrakt. Rolą zawodnika będzie teraz to, by na boisku pokazywać pełnię swoich możliwości jak najczęściej.

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności