www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
wtorek, 25 kwietnia 2017 r., godz: 09:23
Pogoń Szczecin po raz 4-ty jako jedna z 4-ech klubów awansowała go grupy mistrzowskiej.
Granie w tej grupie oznacza, że Pogoń ma zapewnione utrzymanie w ekstraklasie oraz być może? powalczymy o coś więcej niż walka o 7 czy 8 miejsce w tejże grupie.Realnie jesteśmy w stanie powalczyć o 5-te miejsce, a przy dobrej dyspozycji piłkarzy oraz ich woli walki nawet i 4-te, które w przypadku wygrania finału PP przez Lecha oraz zajęcie przez Kolejorza miejsca na podium oznaczałoby puchary dla 4-ej drużyny ekstraklasy.
Oczywiście nie ma co pompować balonika pt. Puchary w Szczecinie, albowiem marzenia o finale PP zostały brutalnie wybite nam z głowy(rewanż na Lechu w postaci wygranej w grupie mistrzowskiej nikłą rekompensatą by był, jednakże 5 porażek w jednym sezonie z Lechem jest sprawą nieakceptowalną), jednak chcemy przede wszystkim zobaczyć Pogoń Walczącą, tak jak chociażby podczas ostatniego meczu z Lechią Gdańsk.
Rozegramy 3 mecze u siebie i 4 na wyjeździe. U nas zagramy z Legią Warszawa(już dzisiaj Ultras Pogoń Szczecin zaprasza na mecz!), Termalicą oraz Koroną Kielce. Wyjazdy natomiast mamy do Białegostoku, Poznania, Krakowa i Gdańska. Każdy z nich zapowiada się ciekawie i już teraz zapraszamy do pubu Joker, gdzie do soboty do godziny 12-ej można zapisać się na wyjazd do Białegostoku. Koszt biletu 30 zł. Informacje o wyjeździe zostaną udzielone przy zapisach.
Portowcy mają najlepszą passę w tym sezonie w postaci 3-ech kolejnych zwycięstw. Warto im pomóc by z Białegostoku przywieźli kolejny komplet punktów!

     autor  AmbasadorBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2018   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności