www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
piątek, 7 kwietnia 2017 r., godz: 15:10
Drodzy Kibice.
Przed nami chyba najważniejsze 3 mecze fazy zasadniczej, które zadecydują o bycie w pierwszej ósemce albo walce o utrzymanie.
Niestety sytuacja piłkarska na razie jest taka jak każdy z nas widzi. Mecz w Warszawie czy ten środowy pokazał, że nawet przy niskiej frekwencji możemy pozytywnie zaangażować się w doping. Już jutro mecz z Arką Gdynia. Taki mecz z gatunku tych o "6 punktów" ! Dwa słowa jeszcze odniesienia do oprawy. Wiemy,  że każdy kibic Dumy Pomorza chciałby oglądać co mecz oprawy i słynną już na cały świat "Grupę Azoty". Niestety na to są potrzebne środki finansowe. Oprawa "Dopóki walczysz,  jesteś zwycięzcą" kosztowała około 4 000 złotych.
Środki jakimi dysponujemy z puszek nie są zbyt duże.
Na Lechu udało się zebrać 751.20 gr, 5 euro oraz 20 franków szwajcarskich - Widzicie sami, że jest to tylko kropla.
Dlatego prosimy Was o wrzucanie do puszek na mecz z Arka jak najwięcej [!!!] wszak za 2 tygodnie nasz klub obchodzi 69 urodziny, które chcielibyśmy świętować na meczu z Lechia Gdańsk. Osoby z puszkami będą stały od godziny 17 w stałych miejscach przed kołowrotkami. Nie omijajcie ich jakby nigdy nic. "Wystarczy", że każdy by wrzucił choć złotówkę, a wyniki zbiórek byłoby zdecydowanie lepsze.


     autor  AmbasadorBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2018   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności