top_2

Gryf
Aktualności
sobota, 17 stycznia 2015 r., godz: 14:05
W drugim tegorocznym sparingu Portowcy ulegli II-ligowym Błękitnym Stargard Szczeciński. Jedyną bramkę dla Pogoni zdobył Takuya Murayama w drugiej części spotkania.
Trener Jan Kocian dał odpocząć Ricardo Nunesowi, Łukaszowi Zwolińskiemu, czy Michałowi Kojowi. Na bokach pomocy przez 55 minut grali testowani Karol Danielak i Vladimiris Kamess.
Pierwszą bramkę w 14 minucie zdobył Kamil Zieliński, zawodnik Pogoni Szczecin, który wyjątkowo wystąpił w drużynie gości. Po przerwie błąd Hernaniego wykorzystał były Portowiec Radosław Wiśniewski, który w 53 minucie na raty pokonał Radosława Janukiewicza zdobywając drugą bramkę dla Błękitnych. Honorową bramkę dla Pogoni w 74 minucie zdobył wprowadzony w drugiej połowie Takuya Murayama, który po dobrym podaniu od Dominika Kuna pewnym strzałem pokonał bramkarza Błękitnych.