top_2

Gryf
Aktualności
czwartek, 30 października 2014 r., godz: 19:46
Koniec meczu. Pogoń przegrywa z Legia po dogrywce 3:1 i odpada z Pucharu Polski. W ćwierćfinale zameldowała się natomiast Legia, która zagra ze Śląskiem Wrocław.
Bramki:0:1 Zwoliński (11)1:1 Żyro (22)2:1 Broź (94)3:1 Jodłowiec (107)
Składy:Legia: Kuciak - Broź, Rzeźniczak , Astiz , Guilherme ( 112 - Pinto) - Żyro, Vrdoljak , Jodłowiec - Kucharczyk, Duda - Orlando Sa ( 64 - Saganowski)Pogoń: Kudła - Rudol, Dąbrowski, Golla, Matynia - Kun , Murawski ( 66 - Rogalski), Matras, Murayama , Bąk - Zwoliński ( 59 - Małecki 82 - Kozłowski)
Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Poniżej zapis relacji live:
120' Do wejścia przygotowany Szwoch.
118' Jeszcze Murayama! Kuciak paruje na rzut rożny.
117' Ostatnie minuty. Nikt już nie forsuje tempa.
113' Druga zmiana w Legii. Z boiska wchodzi Guilherme, w jego miejsce Helio Pinto.
110' Szansa dla Legii na trening. Pogoń nie gra NIC.
108' GOL. Tomasz Jodłowiec perfekcyjnie wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego. Po meczu.
107' "Walczysz Pogoń walczysz!" dobiega z sektora Pogoni!
106' Zaczynamy prawdopodobnie ostatni kwadrans tego meczu.
105' Koniec pierwszej części dogrywki.
104' Legia cały czas atakuje. Jeżeli coś się zmieni, damy znać.
100' Cały mecz w jednej akcji. Matynia ograny jak dziecko przez Brozia. Dośrodkowanie do Saganowskiego, który jednak tylko w poprzeczkę.
99' Już spokój na boisku. Legia nie musi, Pogoń nie potrafi.
95' Legia dziś absolutnie zweryfikowała umiejętności Huberta Matyni. Materiał na dobrego piłkarza, ale jeszcze nie dziś.
93' GOL. Zupełnie zmylony Kudła, Łukasz Broź zamienia karnego na bramkę.
92' Ależ głupota Matyni... Młody obrońca Pogoni fauluje gracza gospodarzy w polu karnym. Jedenastka!
91' Zaczynamy dogrywkę. Oby tak samo udaną jak w Ząbkach.
Koniec regulaminowego czasu gry. Teraz 5 minut przerwy i pół godziny dogrywki.
90+2' Jeszcze szansa dla Pogoni. Rzeźniczak zatrzymał piłkę ręką. Żółta kartka dla zawodnika Legii i rzut wolny z 25 metrów.
90' Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.
89' Saganowski!!! W ostatniej chwili desperacko interweniuje Matynia.
88' Pogoń już do kilkunastu minut nie pojawiła się w polu karnym Legii.
86' Faul Kuna przy linii końcowej. Znowu będzie groźnie.
84' Do rzutów karnych w Pogoni wyznaczeni są Robak, Zwoliński i Małecki. Żadnego z nich nie ma obecnie na boisku...
84' Zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza Patryk Małecki, który nabawił się urazu. W jego miejsce Filip Kozłowski.
83' Żółta kartka dla Murayamy.
77' Obrona Częstochowy w wykonaniu Pogoni. Portowcom nie zależy już na niczym innym, niż doprowadzeniu do dogrywki.
75' Ręka w polu karnym Pogoni. Na szczęście arbiter nie dopatrzył się przewinienia.
74' Niesamowite, że Pogoń jeszcze nie przegrywa. Idealna wrzutka na głowę Saganowskiego, a ten bez żadnych przeszkód dochodzi do pozycji strzałowej. Na szczęście posyła piłkę obok słupka.
70' Kolejna żółta kartka dla Legionisty. Tym razem ukarany nią Ivica Vrdoljak.
69' Saganowski do Dudy! To powinna być bramka. Podanie wzdłuż linii bramkowej, ale napastnik Legii nie zdołał wepchnąć piłki do bramki.
68' Rogalskiiiiiii! Tylko w mur. Dobijał Małecki, ale wysoko nad bramką.
67' Ale akcja Pogoni! Prostopadłe podanie od Matrasa do Bąka. Ten wychodzi na wolną pozycję, ale był faulowany przez Astiza. Żółta kartka dla obrońcy gospodarzy i rzut wolny z 17 metrów.
65' Kolejna zmiana w Pogoni. Murawski opuszcza boisko, w jego miejsce Maksymilian Rogalski. Siła ofensywna Pogoni... mocno spadła.
65' Crossowe podanie od Żyry w ostatniej chwili przecina Rudol. Było gorąco.
64' Zmiana także w Legii. Orlando Sa opuszcza boisko, w jego miejsce Marek Saganowski.
61' Małecki już pokazał się na boisku. Dobre podanie w pole karne do Bąka, ale ten nie trafia w piłkę.
60' Zmiana w ustawieniu Pogoni. Kuba Bąk melduje się w linii ataku, Małecki przechodzi na bok pomocy.
59' Pomocnik Pogoni przy Łazienkowskiej przywitany gwizdami.
58' Pierwsza zmiana w Pogoni. Na boisku pojawia się Patryk Małecki, który zmienia Łukasza Zwolińskiego. Napastnik Pogoni niestety nabawił się urazu.
56' Oficjalna liczba kibiców: 15412. Z czego 7 tys. to dzieci, które dostały darmowe wejściówki.
54' Szymon Marciniak przypomniał sobie, że ma kartki i rozdaje je wręcz nałogowo. Tym razem indywidualna kara dla Jakuba Bąka.
53' Żółta kartka dla Dudy za próbę wymuszenia rzutu karnego. Brawa dla trenera Marcinika, że nie dał się nabrać na "szczupaka" napastnika gospodarzy.
49' Żółta kartka dla Jodłowca za zagranie ręką.
46' Druga część meczu rozpoczęta.
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Portowcy remisują z Legią 1:1.
45' Uff, nad bramką!
45' Ostatnie minuty pierwszej połowy. Legia będzie miała okazję ze stałego fragmentu. 20 metrów do bramki Pogoni.
45' Matynia zupełnie nie uczy się na błędach. Zupełnie zapomniał, że musi pilnować Michała Żyro. Całe szczęście, że nie skończyło się bramką.
41' Rajd Jakuba Bąka lewą stroną boiska! Pomocnik Pogoni ostatecznie jednak zatrzymany przez defensywę gospodarzy.
38' Ładne podanie do Zwolińskiego. Ten jednak na spalonym.
34' Szybka kontra Legii! Kucharczyk wychodzi sam na sam z Kudłą, ale zamiast wpaść z pole karne i oddać strzał, próbował lobować bramkarza Pogoni. Na szczęście wysoko nad bramką.
33' Hubert Matynia wykonuje rzuty wolne. No tego jeszcze nie grali.
25' Piłkarze Legii ewidentnie upatrzyli sobie najsłabsze ogniwo w osobie Huberta Matyni. Wszystkie akcje Legii przechodzą jego stroną boiska.
23' GOL. Wyrównującą bramkę strzela Michał Żyro.
21' Póki co na pochwały zasługuje Matras. Jak na niego radzi sobie naprawdę wyjątkowo dobrze.
19' Jest odpowiedź w wykonaniu Pogoni. Murawski posyła prostopadłe podanie do Zwolińskiego, ale ten w ostatniej chwili został zablokowany. Niespodziewanie sędzia Marciniak wskazał jednak na wznowienie od bramki.
17' Żyro szaleje na prawej stronie. Groźne dośrodkowanie w pole karne udanie przerwał jednak Wojtek Golla.
14' Legioniści szybko próbują odrobić straty. Pogoń musi przetrwać najbliższe minuty.
12' Kapitalnie zachował się Takuya Murayama! Dokładnie podanie Japończyka do Zwolińskiego, który ze stoickim spokojem z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!
11' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Łukasz Zwoliński!!!
9' Matras ograny jak dziecko przez Kucharczyka. Na szczęście koledzy z obrony wyjaśnili sytuację.
6' Pierwszy strzał na bramkę strzeżoną przez Dusana Kuciaka. Słowacki bramkarz nie miał jednak problemów z zatrzymaniem uderzenia Zwolińskiego.
6' Znakomity wślizg Dąbrowskiego przerywa akcję Legii.
4' Na trybunie zajmowanej przez kibiców gości niewielka grupa fanów ze Szczecina.
2' Pierwsza składna akcja Legii. Lewą stroną ruszył Kucharczyk, podanie po ziemi do Orlando Sa, ale ten obok słupka.
2' Skład Pogoni dzisiaj mocno przebudowany. Od pierwszej minuty m.in. nieobecni ostatnio Matynia czy Matras. W bramce Pogoni niespodziewanie również Dawid Kudła!
1' Zaczęli! Legia od środka!
Przed meczem: Przy dźwiękach "Snu o Warszawie" piłkarze obu drużyn pojawili się na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.
Przed meczem: Oba zespoły już po rozgrzewce. Już za chwilę piłkarze Legii i Pogoni pojawią się na murawie!

źródło:  PogonOnline.pl/Grzegorz Lemański      autor  Plum

Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?

Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.