Aktualności
piątek, 22 sierpnia 2014 r., godz: 20:27
Koniec meczu! Pogoń po bardzo słabej grze przegrywa z Wisłą Kraków 0:3. Bramki dla gości strzelali Semir Stilić i dwukrotnie Paweł Brożek.

90' Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.
89' Na boisku w miejsce Boguskiego pojawia się Tomasz Zając.
88' Boguski sam na sam z Janukiewiczem. Próbował lobować naszego bramkarza, ale ten nie dał się nabrać.
85' Chwilę po boisku pobiega Sarki, który zmienił Gargułę.
84' Atomowe uderzenie Rogalskiego z rzutu wolnego! Buchalik z problemami odbija ją przed siebie.
83' Żółta kartka dla Jankowskiego.
76' "Mam dobre wspomnienia ze Szczecina, bo kiedyś wysoko tam wygrałem" - mówił przed meczem Franciszek Smuda. Po tym meczu z pewnością nadal chętnie będzie wracał do stolicy Pomorza Zachodniego.
75' GOL DLA WISŁY. Głupia strata Murawskiego przed polem karnym Pogoni. Szybka kontra, piłka trafia do Brożka, który bez problemu trafia do siatki.
72' Franciszek Smuda dzisiaj podobnie jak na Euro 2012... bez zmian. Ale patrząc na ławkę rezerwowych - ciężko się dziwić.
69' Centrostrzał Golli. Piłka w rękach bramkarza Wisły.
67' Brzydki faul na Rudolu i żółta kartka dla Stilicia.
64' Wisła bawi się z nami jak w juniorami. Szybkie rozegranie z pierwszej piłki, Brożek strzela piętą. Na szczęście obok bramki.
62' Jakub Bąk miał szansę na bramkę. Strzał z dystansu obronił jednak Buchalik.
60' Ależ teraz mamy siłę rażenia! W napadzie Pogoni... Adam Frączczak i Jakub Bąk.
59' Ostatnia zmiana w Pogoni. Zwolińskiego zmienia Dominik Kun.
57' Nie Stilić, ale Garguła! Nad bramką.
57' Faul Bąka 25 metrów od bramki Pogoni. Stilić już przygotowany do uderzenia.
55' Obrona Pogoni po raz kolejny bezradna. Wiślacy bez problemu rozmontowali naszą defensywę i otworzyli drogę do bramki Jankowskiemu. Ten jednak uderzył tylko w boczną siatkę.
54' Fatalny błąd Bąka, który podaje prosto pod nogi Brożka. Póki co joker w talii Wdowczyka nie spełnia pokładanych w nim nadziei.
53' Nieźle zapowiadającą się akcję Pogoni dośrodkowaniem wprost w ręce Buchalika psuje Rudol.
50' Gdyby nie Janukiewicz, byłoby 0:3. Brożek ośmieszył szczecińską obronę i podał świetną piłkę do Garguły. Ten jednak przegrał pojedynek 1 na 1 z bramkarzem Pogoni.
47' Oprócz zmian personalnych, także zmiana ustawienia. W środku pola Murawski i Rogalski, na bokach Bąk i Małecki, a w ataku obok Zwolińskiego... Adam Frączczak!
46' W Pogoni dwie zmiany. Bąk zmienia Matrasa, a Rogalski Dąbrowskiego.
46' Początek drugiej połowy.
Przerwa. Do tej pory Pogoń gra bardzo słaby mecz. Dominacja Wisły nie podlega wątpliwości.
43' Optymistyczny rajd Rudola. Zbyt optymistyczny.
41' Nie ma bramki kontaktowej! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się pod bramką Wisły, ale ostatecznie piłka bezpiecznie w rękach Buchalika.
41' Dośrodkowanie Matyni w pole karne rywala. Tylko rzut rożny.
37' Pierwsi kibice już opuszczają stadion... Bez komentarza.
36' GOL DLA WISŁY. Podanie w pole karne do niepilnowanego Brożka, ten mija Janukiewicza i posyła piłkę do pustej bramki.
34' Spod sektorówki wyłoniły się kolejne flagi na kijach. Młyn robi dziś wrażenie!
33' Żółta kartka dla Wojtka Golli.
32' Kibicom z krytej oprawa już się znudziła. Natomiast młyn wciąż się bawi.
30' Na trybunach efektowna oprawa. Sektory 4-9 pokryte są granatowo - bordowymi foliami, natomiast na młynie pojawiły się flagi na kijach i sektorówka "1948".
28' Jest pierwsza kontrowersja! Do źle wybitej przez obrońców Wisły piłki pognali Buchalik i Zwoliński. Obaj starli się ze sobą przed polem karnym gości, co wielu kibiców zinterpretowało jako oczywisty faul.
26' Chociaż sytuacja na boisku była podobna jak przed tygodniem w meczu Wisła - Lechia, tym razem Stilić nie uderzał nad murem, ale po długim słupku, czym totalnie zmylił Janukiewicza.
26' GOL DLA WISŁY. Z rzutu wolnego perfekcyjnie przymierzył Stilić i nie dał żadnych szans bramkarzowi Pogoni.
25' Rzut wolny dla Wisły, około 22 metry od bramki Janukiewicza. Będzie groźnie!
23' Trzech zawodników Wisły na szesnastym metrze przed bramką Pogoni. Ostatecznie na strzał zdecydował się Garguła, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.
22' Wrzutka Rudola z autu, wprost na głowę Dąbrowskiego. Rosły pomocnik Pogoni myli się o centymetry.
21' Ładny rajd Patryka Małeckiego, zakończony tuż przed polem karnym.
19' Prostopadłe podanie do Burligi bezbłędnie przeczytane przez Matynię.
17' Debiutujący w oficjalnym meczu Pogoni Matynia na razie radzi sobie bardzo dobrze. Inna sprawa, że nie miał do tej pory zbyt wiele pracy.
16' Strzał Frączczaka, prosto w obrońcę gości.
15' Sporo było w tej akcji przypadku, ale mogła zakończyć się bramką! Piłka odbiła się od kilku piłkarzy, po czym dotarła do Murawskiego. Ten próbował dośrodkować do niepilnowanego Frączczaka, ale trafił w obrońcę gości.
13' Ależ okazja dla Pogoni! Piłka z prawego skrzydła do Małeckiego, ten dopada do piłki, strzela i... zablokowany przez obrońcę Wisły.
12' Dośrodkowanie Garguły z rzutu wolnego, prosto w ręce Janukiewicza.
11' Szaleje na prawej stronie Burliga, ale zatrzymany przez Hernaniego.
9' Pogoń w ofensywie póki co bezradna. Wszystkie ataki kończą się niedokładnymi podaniami w środku pola.
8' Wisła przed szansą na pierwsze trafie. Prostopadłe podanie do Brożka, ten bez problemu ograł Gollę, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.
5' Wisła po raz kolejny ładnie rozgrywa piłkę w środku pola. Portowcy póki co z trudem radzą sobie z przerywaniem akcji gości.
3' Oprawa w postaci folii rozłożona na sektorach. W 30 minucie zobaczymy, co Młode Wilki dziś przygotowały.
2' Rzut rożny dla Wisły, ale dośrodkowanie wybite przez Janukiewicza.
1' Pierwszy gwizdek sędziego! Zaczynają goście.
20:28 Oba zespoły już na boisku. Portowcy dziś na granatowo, Wisła w czerwonych koszulkach i białych spodenkach.
20:26 Hymn Dumy Pomorza rozbrzmiewa na stadionie. Za chwilę początek meczu.