Aktualności
sobota, 16 sierpnia 2014 r., godz: 20:15
Koniec meczu! Pogoń Szczecin remisuje na wyjeździe z Lechem Poznań i wciąż jest niepokonana w Ekstraklasie.

93' Żółta kartka dla Dąbrowskiego za grę na czas.
91' Teodorczyk. Jak zwykle nad bramką.
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
90' Ależ szczęście Pogoni! Murawski wybija piłkę z linii bramkowej!
88' Dalekie zagranie do Douglasa, ale ten nad poprzeczką. Kryjący go Murayama usłyszał kilka cierpkich słów od Janukiewicza.
86' Pogoń zamknięta na swojej połowie. Z przodu tylko Zwoliński.
84' Trzymamy wynik. Za Okuno wchodzi Matras. Słaby debiut Japończyka, ale wszystko jeszcze przed nim.
83' Murayama ograł obrońców Lecha. Dogranie w pole karne, ale wybijają obrońcy. Chwilę później odpowiedź Lecha. Groźny strzał Teodorczyka minimalnie nad poprzeczką.
82' Zwoliński bezradny na boisku. Widać brak Robaka.
80' Fatalna gra Pogoni. Portowcy zamknięci na własnej połowie. W dodatku obrońcy ogrywani jak juniorzy. Pachnie bramką dla Lecha.
77' Przed szansą na bramkę Teodorczyk, ale nie potrafił dobrze przyjąć piłki. Pogoń coraz bardziej w defensywie.
75' Lech przed szansą na drugą bramkę. Podanie do Teodorczyka w ostatniej chwili blokuje Frączczak.
74' Zmiana w Lechu. Za Lovrencsicsa wchodzi Douglas.
73' Gol dla Lecha. Po uderzeniu Pawłowskiego piłka odbija się od obrońcy Pogoni i wpadła do bramki.
72' Sztab szkoleniowy Pogoni nie dokończy meczu w komplecie. Wojciech Krawczak wyrzucony na trybuny.
65' Kownacki zmienia Linettego.
60' Żółta kartka dla Małeckiego za obraźliwe gesty pod adresem kibiców Lecha
56' Adam Frączczak na boku obrony jak profesor. Najpierw wyczekał Teodorczyka, a potem zabrał mu piłkę, niczym Maldini w najlepszych latach kariery.
53' Tym razem z dystansu strzela Pawłowski, ale Janukiewicz na posterunku.
52' Druga zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza Rudol, a w jego miejsce Murayama. Japończyk przejdzie na prawe skrzydło, a Frączczak przesunie się do obrony.
51' Długa piłka do Hamalainena, ale Fin nie zdołał zamknąć akcji. Robi się coraz bardziej gorąco.
50' Lech pośpiewał 5 minut, "pozdrowił" Pogoń i znowu usiadł.
49' Lovrencsics!!! Ależ uderzenie gracza Lecha. Ale obrona Janukiewicza jeszcze lepsza!
46' Gwizdek sędziego. Druga połowa rozpoczęta.
46' Powracających na murawę piłkarzy Lecha witają gwizdy.
46' Pierwsza zmiana w drużynie Pogoni. Kontuzjowanego Marcina Robaka zmienia Łukasz Zwolinski.

Koniec pierwszej części meczu! Do przerwy Pogoni prowadzi z Lechem 1:0!

45' Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.
45' Strzał z dystansu Murawskiego, obok słupka.
43' Małecki zatańczył z piłkarzami Lecha. Dograł w pole karne, wprost do Robaka, który stał na drugim metrze i miał przed sobą pustą bramkę! Napastnik Pogoni nie zdołał jej jednak opanować. 200% okazja dla Pogoni!
41' Pole karne Janukiewicza ciężko nazwać dywanem. Przed chwilą piłka wpadła w duży kozioł, ale nasz bramkarz nie dał się zaskoczyć.
40' Żółtą kartką ukarany Łukasz Teodorczyk. Indywidualna kara przez kibiców z kotła przyjęta... brawami.
38' Żółtą kartką po faulu na Małeckim ukarany Jevtić.
36' Kolejna szansa Lecha. Prostopadłe podanie Lovrencsicsa do Teodoroczyka, który wychodzi sam na sam z Janukiewiczem. Górą bramkarz Pogoni!
34' Strzał Linettego z dystansu broni Janukiewicz.
33' Pogoń znów w natarciu. Po raz kolejny uderzał Robak, ale tym razem wysooooko nad poprzeczką.
30' Żółtą kartką ukarany Rudol.
28' Pierwsza zmiana w Lechu. Kontuzjowanego Wołąkiewicza zmienia Wilusz.
27' Wyborna okazja Lecha na wyrównanie. Podanie w pole karne do Teodorczyka, ale napastnik gospodarzy uprzedzony przez Hernaniego. Ten jednak tak wybija piłkę, że trafia... w słupek! Dużo szczęścia Pogoni.
26' Pogoń czuje, że rywal jest lekko zamroczony. Odegranie z rzutu rożnego na 16 metr, ale uderzenie Rudola zablokowane. Chwilę później uderzenie Małeckiego, z kłopotami broni Kotorowski.
22' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Prostopadłe podanie Hernaniego do Robaka, a ten z zimną krwią pokonuje Kotorowskiego.
21' Wołąkiewicz po raz kolejny chciał pomóc Pogoni. Tym razem był bliski trafienia samobójczego, ale ostatecznie przeniósł piłkę n
19' Jevtić z rzutu wolnego, prosto w mur.
17' Pierwsza próbka umiejętności Okuno. Ładne podanie do Frączczaka, ale pomocnik Pogoni na spalonym.
15' Hamalainen sam na sam z Janukiewiczem, broni bramkarz Pogoni! Kąt był ostry, ale mimo wszystko było gorąco.
14' Trzeci rzut rożny w wykonaniu Pogoni. Po raz kolejny piłka ląduje w rękach Kotorowskiego.
12' Stuprocentowa akcja Lecha! Do piłki odbitej od jednego z graczy Pogoni po strzale Lovrencsicsa dopadł Teodorczyk i w sytuacji sam na sam z Janukiewiczem... posłał piłkę obok słupka. Duża w tym zasługa Małeckiego, który w ostatniej chwili dostawił nogę i zablokował uderzenie napastnika Lecha.
11' Centrostrzał Małeckiego obok słupka.
9' Groźna akcja w polu karnym Pogoni. Piłka przeleciała jednak wzdłuż linii bramkowej, nie zamknięta przez żadnego gracza Lecha.
7' Murawski wrzuca na głowę Robaka. Tylko rzut rożny.
5' Kibice Lecha na kotle usiedli. Przynajmniej do końca pierwszej połowy słychać będzie tylko doping Pogoni.
4' Pierwszy strzał Pogoni. Uderzenie Lewandowskiego zza szesnastki odbite jednak od obrońcy Lecha. Dośrodkowanie Murawskiego z rzutu rożnego wprost w ręce Kotorowskiego.
3' Faul na Dąbrowskim na połowie rywala. Pierwsza szansa dla Pogoni.
1' Zaczęła Pogoń! Portowcy dzisiaj na biało, Kolejorz w standardowym, niebieskim komplecie.

20:28 Oba zespoły już na murawie. Za chwilę początek meczu!

20:24 W składzie Pogoni na to spotkanie dwie niespodzianki. Zamiast Murayamy na skrzydle pojawi się Patryk Małecki, a Łukasza Zwolińskiego zastąpił Shoehei Okuno. W Lechu zabrakło Łukasza Trałki, który nabawił się urazu.

20:22 Poznański kocioł też nie imponuje frekwencją. Na trybunie pojawiły się cztery transparenty, m.in. "Dobre fury i wypłaty, od studentów w piłkę baty".

20:20 Sektor zajmowany przez kibiców Pogoni powoli się zapełnia.

20:15 Początek spotkania już za piętnaście minut. Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę i zeszli do szatni.

Składy zespołów:
Lech: Kotorowski – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Lovrencsics, Kinetty, Jectić, Pawłowski – Hamalainen - Teodorczyk
Rezerwowi: Gostomski, Douglas, Ubiparip, Drewniak, Arajuuri, Kownacki, Wilusz
Pogoń: Janukiewicz – Rudol, Hernani, Golla, Lewandowski – Frączczak, Dąbrowski, Murawski, Małecki – Okuno – Robak
Rezerwowi: Kudła, Kun, Bąk, Murayama, Rogalski, Matras, Zwoliński

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Fotorelacja Lech - Pogoń 1:1 [59 zdjęć - autor Arat]

Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?

Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.