Aktualności
sobota, 19 lipca 2014 r., godz: 08:23
Dariusz Wdowczyk, trener Pogoni: - Ten mecz zapewnił kibicom wielkie emocje. To był prawdziwy roller coaster. Szybko straciliśmy gola, ale udało się odrobić straty. W I połowie przeważaliśmy i mieliśmy dużo okazji. To uspokoiło nasze poczynania w dalszej części. Okazało się, że w II połowie znowu szybko straciliśmy bramkę, ale walczyliśmy do końca. Założenia były takie, że nawet po doprowadzeniu do remisu - na pięć minut przed końcem - szukaliśmy kolejnego trafienia. Nie wiem, czy Adam strzelał, czy dośrodkowywał - on mówi, że strzelał. Cieszymy się bardzo z trzech punktów, bo Podbeskidzie to zespół groźny u siebie. Moim zawodnikom gratuluję za to, że walczyli i do samego końca chcieli zwyciężyć. Należą im się pochwały.
Leszek Ojrzyński, trener Podbeskidzia Bielsko-Biała: - Przypominałem sobie, jak boli porażka u siebie. To zdarzyło mi się po raz pierwszy, odkąd pracuję w Bielsku. To był dla nas mecz wygrany, a w ostaniej akcji to spotkanie przegraliśmy. Takie jest życie i sport. Przy stanie 2:1 mieliśmy piłkę i za szybko się jej pozbywaliśmy, a później tracimy przez to gola. Co do trzeciego trafienia dla Pogoni, myślę, że to była wrzutka, a wyszedł strzał. Nie jest nam miło, musimy spróbować to wszystko naprawić. Chcieliśmy bardzo dobrze rozpocząć, prowadziliśmy 2 razy, ale nie daliśmy rady.

źródło:  pogonszczecin.pl      autor  js

Brak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?

Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.