www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
wtorek, 30 października 2012 r., godz: 16:34
Dziś w siedzibie Wojewody Zachodniopomorskiego doszło do spotkania, w którym omawiano wydarzenia jakie miały miejsca na trybunach podczas meczu Pogoni Szczecin z Legią Warszawa.

Jak udało nam się ustalić nie będzie kary dla klubu w postaci zamknięcia sektorów znajdujących się w strefie 2, bo o takiej karze mówiono nieoficjalnie jeszcze przed samym spotkaniem.
Postanowiono natomiast, że podczas poniedziałkowego meczu ze Śląskiem Wrocław sektor dla kibiców gości będzie zamknięty. Decyzja ta umotywowana została względami bezpieczeństwa, ostatnimi negatywnymi zachowaniami fanów Śląska oraz ewentualnym przybyciem do Szczecina zaprzyjaźnionych z tymi kibicami innych grup z Polski.

foto:  PogonOnline.pl/Cob      źródło:  PogońOnline.pl/Jarosław Stępski      autor  js


tomek27    1 listopada 2012 r., godz: 17:48

to się nazywa prewencja:)))) taki wojewoda co zamyka sektor to by i dach zamknął na Narodowym oczywiście z odpowiednim uzasadnieniem wielowątkowym:)


przemo99   31 października 2012 r., godz: 12:08

Ale dzieciaki musiały narozrabiać na ostatnim meczu że zamykają sektor dla gości.Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2018   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności