www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
poniedziałek, 2 lipca 2012 r., godz: 16:54
Dziś gdy pierwszy zespół Pogoni Szczecin trenował po raz pierwszy po urlopach, Daniel Wólkiewicz rozwiązał kontrakt wiążący go z Pogonią Szczecin.

Dynamiczny pomocnik debiutował w Pogoni w sezonie 2007/2008 w meczu z Gryfem Kamień Pomorski. Łącznie w barwach Pogoni rozegrał 49 oficjalnych spotkań w których zdobył 4 bramki. Ostatni raz na boisku w barwach Pogoni pojawił się 2 października 2011 roku w meczu z Kolejarzem Stróże. Następnie trener Sasal przesunął Daniela wraz z kilkoma innymi piłkarzami do drużyny rezerw. Po przyjściu do Pogoni Ryszarda Tarasiewicza Wólkiewicz znów dostał szansę trenowania z pierwszym zespołem.
- W końcówce rundy dostałem szansę treningów u trenera Tarasiewicza więc żyła we mnie iskierka nadziei, że zostanę i dostanę szansę - mówi młody zawodnik. - Z drugiej jednak strony przez ostatnie pół roku nie stawiano na mnie i mogłem się tego spodziewać, że odejdę. Na chwilę obecną nie mam żadnych konkretnych propozycji. Zobaczymy co przyniosą najbliższe dni.
Ponadto dziś z Pogonią rozstał się Tomasz Rydzak. Zawodnik, który w minionym sezonie wypożyczony był do Kotwicy Kołobrzeg tak jak Wólkiewicz rozwiązał kontrakt z Pogonią za porozumieniem stron. Obaj piłkarze zdobyli w 2008 roku brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorów z zespołem Dumy Pomorza.

foto:  PogonOnline.pl/Arat      źródło:  PogonOnline.pl/DT      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2020   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności