www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
środa, 27 czerwca 2012 r., godz: 11:53
Pogoń Szczecin rozpocznie otwartą sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2012/2013 2 lipca.
Przez dwa tygodnie (do 14 lipca) osoby, które zakupiły karnety na rundę wiosenną sezonu 2011/2012, będą mogły ponownie nabyć stałą wejściówkę na dotychczasowe miejsca. Przypominamy, że ci kibice mają 20 procent zniżki na jej zakup. W tym samym czasie trwać będzie również otwarta sprzedaż. Oznacza to, że przez dwa tygodnie około 4700 miejsc będzie zarezerwowanych dla posiadaczy karnetów z rundy wiosennej sezonu 2011/2012 (tyle osób nabyło wtedy stałe wejściówki).
Karnet upoważnia do obejrzenia wszystkich ligowych meczów rozgrywanych w rundzie jesiennej: Zagłębie KGHM Lubin, Lechia Gdańsk, Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów, Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz spotkań w Pucharze Polski.
Pogoń Szczecin przygotowała dla kibiców nową ofertę. Pierwszą zmianą, jest wprowadzenie kategorii meczów prestiżowych, do których zaliczają się spotkania z Wisłą Kraków, Legią Warszawa oraz mistrzem Polski – Śląskiem Wrocław. Wszystkie wymienione drużyny będzie można zobaczyć w Szczecinie jeszcze w tym roku. Bilety na te spotkania będą droższe od pozostałych. Dlatego najlepszą propozycją dla sympatyków pozostają karnety. Fani, którzy nabyli je jesienią, mogą obejrzeć wszystkie ligowe pojedynki już od 8 zł i 70 gr! Ci, którzy teraz myślą o wybraniu się do kas, nie stoją na straconej pozycji. Oglądać będą ligowy mecz od 10 zł i 87 groszy. Spotkania pucharowe dostają w prezencie. W takiej ofercie bilet na mecz np. z Legią Warszawa kosztuje dwa razy taniej od wejściówki kupionej w dniu meczu!
Powyższe ceny dotyczą karnetu ulgowego. Do ulgi przeznaczona jest ucząca się młodzież do 26. roku życia, osoby powyżej 65 lat oraz… wszystkie kobiety. To druga zmiana, którą od tej rundy wprowadza klub.
Trzecia jest jeszcze bardziej atrakcyjna dla najmłodszych. Pogoń wdraża cenowy program „Rodzina na swoim sektorze”. Dzieci do 16. roku życia są najbardziej uprzywilejowane. One mecz z Wisłą, Legią, Śląskiem oraz innymi zespołami mogą oglądać z karnetem od 6 zł i 30 groszy. Wejść na sektor rodzinny może dwóch lub jeden opiekun z dzieckiem lub dziećmi. Klub chce, by sektor rodzinny wypełnił się do ostatniego miejsca, dlatego oferuje tak niskie ceny na trybuny, które dają najlepszy widok na mecz (sektory 18-15).
Kasy otwarte zostaną 2 lipca. Kasy biletowe czynne będą od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 oraz w sobotę 10-14 w budynku klubowym (ul. Karłowicza 28). Osoby uprawnione do ulgi, muszą zabrać ze sobą dokument upoważniający do zniżki (np. legitymację szkolną).
Karnet można kupić wyłącznie z Kartą Kibica (do wyrobienia w te same dni oraz godziny na terenie stadionu, ale w budynku ViP - Fan Shop).
20-procentowa zniżka będzie naliczana na podstawie karnetu z poprzedniej rundy, zawartego w formie elektronicznej na Karcie Kibica.
Przedsprzedaż biletów na pierwszy mecz z KGHM Zagłębie Lubin rozpocznie się 13 sierpnia.

     źródło:  Pogoń Szczecin SA      autor  PlumBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2020   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności