www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
czwartek, 13 marca 2008 r., godz: 18:31
Pogoń Szczecin wzbogaciła się o kolejnego bramkarza. Amatorską umowę z klubem podpisał Przemysław Norko.
- Przemek nas nic nie kosztuje, a chce z nami być, trenować i znajdzie się w kadrze pierwszego zespołupowiedział Mariusz Kuras trener Pogoni.
Konkurencja na pozycji bramkarza jest w tej chwili bardzo duża. W rundzie jesiennej o miejsce na tej pozycji rywalizowali Jakub Łapczyński i Tomasz Judkowiak. Umową z klubem związany jest jeszcze Paweł Wasków, a niedawno z Zagłebia Lubin został wypożyczony Damian Wójcik.
- Mamy pięciu bramkarzy, ale okienko transferowe nie jest jeszcze zamknięte i w ciągu kilku najbliższych dni wyjaśni się, który z bramkarzy zmieni barwy klubowe dodał trener Portowców.
Wiele wskazuje na to, ze z klubem rozstanie się Jakub Łapczyński. Kto więc stanie na bramce Pogoni? Autem Damiana Wójcika jest wiek młodzieżowca. Judkowiak i Norko to bardziej doświadczeni piłkarze.
- Będę chciał żeby, przynajmniej w pierwszych meczach, na boisko wychodził bramkarz młodzieżowiec, żeby w polu móc skorzystać z innych piłkarzy. Chodzi o maksymalne wykorzystanie przepisu dotyczącego młodzieżowcówzapewnia Mariusz Kuras.

     źródło:  PogonOnline.pl/Dariusz Śliwiński      autor  PlumBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności