www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Aktualności
poniedziałek, 23 lipca 2007 r., godz: 22:42
Rozmowa z Grzegorzem Matlakiem, piłkarzem i działaczem Pogoni Nowej.
Fot.: Pogoń On-Line/Cob
Spółka Antoniego Ptaka nie dostała dziś licencji na występy w drugiej lidze. To jest dobra wiadomość dla Szczecina…
- Ta informacja dotarła do nas podczas treningu. Bardzo mocno wierzyłem, że zagramy w IV lidze i zaczniemy odbudowywać to co pan Ptak i pozostali ludzie wcześniej zniszczyli. Teraz można się skoncentrować na treningu, zacząć budować struktury klubu. Za dwa tygodnie startuje liga i trzeba się przygotować tak, aby nie zawieść kibiców, bo musimy ruszyć z wysokiego „c” a wiemy, że jesteśmy dopiero na początku przygotowań. Wierzę, że poradzimy sobie i na pewno będziemy walczyć o wysokie cele.
Dziś podano też informację o podziale akcji w nowej spółce i jest mowa o 25% dla Pogoni Nowej i po 12,5% dla Grzegorza Matlaka i Darka Adamczuka. Wielu zaskoczyła ta informacja.
- Tak, trochę zostało niedokończone to co zostało napisane. Te 12,5 procent, które otrzymaliśmy jest tylko dlatego, że jesteśmy gwarantem dla każdej ze stron: miasta, gastronomików i stowarzyszenia. Są to akcje zbywalne i z czasem, gdy będą awanse, te akcje oddajemy. My ich nie możemy ich sprzedać, to jest tylko zabezpieczenie przed tym gdyby coś nie wyszło. Dlatego było to zaskoczeniem dla kibiców. Czytałem komentarze, w których niektórzy pytają ile będziemy z tego mieli, a tak nie jest. My z Darkiem walczymy o przejrzyste struktury i te akcje są w praktyce na papierze żebyśmy byli gwarantem dla wszystkich stron.
W tym podziale nie ma stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin.
- Nie było stowarzyszenia w tym podziale, ale są zabezpieczenia i myślę, że powinno to stowarzyszeniu wystarczyć. Trwają właśnie rozmowy i jeśli się dogadają to bardzo dobrze. Nam przede wszystkim chodzi o Pogoń.
- Wszelkie dokumenty były dziś gotowe, byliśmy umówieniu u notariusza by zrejestrować spółkę, ale przedłużyły się rozmowy ze stowarzyszeniem i dlatego nie podpisaliśmy dziś tej umowy.

foto:  Pogoń On-Line/Cob; Grzegorz Matlak      źródło:  PogonOnline.pl/Dariusz Śliwiński      autor  jsBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności