www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Felietony
List poparcia!
W poniedziałek Zarząd MKS Pogoń Szczecin SSA niespodziewanie podjął decyzję o pożegnaniu się z byłym wieloletnim zawodnikiem, a ostatnio II trenerem Pogoni Szczecin Sławomirem Rafałowiczem, a także z wieloletnim masażystą naszych piłkarzy Dariuszem Dalke oraz z podstawowym zawodnikiem Pogoni Olgierdem Moskalewiczem, który przez ponad rok pełnił w zespole funkcję kapitana.
Fot. Legialive.pl
Formą sportową popularny "Olo" nie odbiegał od pozostałych zawodników Pogoni, wręcz przeciwnie - ustawiany najczęściej w pomocy zawodnik zaliczył kilka bramek oraz wiele asyst i udanych zagrań. Sprawdził się też w roli kapitana zespołu, ponieważ w trudnych momentach potrafił poderwać zespół do walki. Był też niejednokrotnie chwalony za waleczność przez trenera Pogoni Bohumila Panika.
Przypomnijmy, że kiedy ponad rok temu Antoni Ptak postanowił przenieść do Szczecina Piotrcovię Piotrków Trybunalski, aby zyskać sympatię kibiców zatrudnił w klubie osoby związane wcześniej z Pogonią Szczecin. W tym gronie znaleźli się między innymi - masażysta Dariusz Dalke, II trener Sławomir Rafałowicz oraz piłkarze m.in. Olgierd Moskalewicz, Paweł Drumlak, Radosław Biliński, Maciej Kaczorowski, Michał Godras, Artur Bugaj, Tomasz Kułkiewicz czy Piotr Gajewski.
Szczecińskich akcentów jednak sukcesywnie się pozbywano i to niekoniecznie ze względu na prezentowaną formę sportową. Dzisiejsza decyzja poruszyła środowisko kibiców Pogoni, którzy ostatnio bardzo wyraźnie podczas pucharowego spotkania Legia Warszawa - Pogoń Szczecin dali wyraz swojej sympatii i poparcia dla kapitana Portowców Olgierda Moskalewicza oraz bramkarza Krzysztofa Pilarza, o których odejściu mówiło się przez ostatnie kilka tygodni. Zarząd Pogoni jednak niezbyt poważnie potraktował stanowisko kibiców zwalniając dziś poza Olgierdem Moskalewiczem - Sławomira Rafałowicza oraz Dariusza Dalke.
Nasza redakcja postanowiła wystosować list poparcia dla zwolnionego kapitana zespołu oraz członków sztabu szkoleniowego Pogoni w osobach Sławomira Rafałowicza i Dariusza Dalke. Wszystkich którzy chcą dołączyć się do naszej akcji prosimy o wysłanie nam drogą elektroniczną e-maila na adres:

[email protected]

z podaniem swojego imienia i nazwiska. Poniżej zamieścimy listę kibiców, którzy nie zgadzają się z decyzją władz Pogoni i żądają przywrócenia naszego kapitana oraz członków sztabu szkoleniowego.
Nie ma prawdziwej piłki nożnej bez kibiców i władze naszego klubu również powinny o tym pamiętać...

!! AKCJA ZAKOŃCZONA !!
!! DZIĘKUJEMY ZA E-MAILE !!


 Pełna lista podpisanych osób !

Autor: Red. PogonOnLine.pl
Data: środa, 15 grudnia 2004 r., godz: 00:00
Źródło: własneBrak komentarzy do tego artykułu. Może dodasz swój?Komentarze służą do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do usuwania, modyfikowania wybranych komentarzy.

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności