www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Robert Dymkowski: strzelić bramkę
- W środę odpadliście z Pucharu Polski, ale żaden z kibiców, którzy przyjdą w sobotę na mecz ze Stomilem Olsztyn, nie będzie miał o to do Was pretensji, bo stoczyliście z Lechem prawdziwą bitwę.
- Z przebiegu spotkania wydaje mi się, że byliśmy zespołem lepszym. Stworzyliśmy kilka sytuacji, po których mogły paść bramki. Pozostanie żal, że ich nie wykorzystaliśmy. Wszyscy zagraliśmy z pełnym zaangażowaniem i kibice nie mają powodów, by się za nas wstydzić.
- Graliście bez Kazimierza Węgrzyna. Jaki to miało na Was wpływ?
- Praktycznie żadnego, bo nie straciliśmy bramki. Można powiedzieć, że obrona pod kierunkiem Darka Gęsiora zagrała bardzo dobrze.
- Jaka jest atmosfera w zespole po meczu z Lechem?
- Szkoda, że zaangażowaliśmy tyle sił w to spotkanie i nie osiągnęliśmy celu. Mając w perspektywie sobotni trudny mecz ze Stomilem Olsztyn, to ubytku sił żal najbardziej. Taki jest jednak sport.
- W ostatnim czasie gracie tylko bardzo ważne mecze. W sobotę musicie wygrać, by zapewnić sobie awans do grupy mistrzowskiej.
- Zdajemy sobie sprawę z rangi tego meczu. Zrobimy wszystko, by to spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem. Pokażemy się szczecińskiej publiczności z jak najlepszej strony. Musimy zdać sobie jednak sprawę, że zmęczenie może mieć wpływ na naszą grę. Oby miało jak najmniejszy.
- Czego oczekujecie po olsztyńskiej drużynie?
- Przyjadą się bronić. Nam pozostanie więc od początku zaatakować, grać pressingiem na całym boisku i starać się jak najszybciej strzelić bramkę.

Rozmawiał: -
Źródło: Gazeta Wyborcza
Data: czwartek, 11 października 2001 r.
Dodał: JuN

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności