www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Rozmowa z Dariuszem DĽwigał±
Pomocnik Pogoni w trzecim meczu z rzędu zdobywa gola z rzutu wolnego. Tym razem jego bramka dała Pogoni zwycięstwo nad Dyskoboli±.
- Czy masz już patent na zdobywanie bramek z rzutów wolnych?
- Nie wiem, ale może odpowiem w ten sposób. Jeden z trenerów grup młodzieżowych dostawał od swoich podopiecznych mnóstwo pytań typu - jak on to robi. Zaprosiłem ich na dzisiejszy mecz i cieszę się, że mogli zobaczyć mój strzał. Cieszę się, że moja bramka dała nam trzy punkty.
- W pamięci mieli¶cie chyba niedawny mecz z Fylkirem?
- To prawda. Każdy mecz trzeba wybiegać. W lidze nie ma już frajerów. Zwycięstwo było nam potrzebne i w może w ten sposób odbudujemy się psychicznie. Do mnie jeszcze nie dociera, że odpadli¶my z pucharu UEFA, ale musimy o tym blamażu jak najszybciej zapomnieć.
- Trenerem Groclinu jest Edward Lorens. Czy obawiali¶cie się, że wasz były szkoleniowiec przygotował w zwi±zku z tym meczem jak±¶ specjaln± taktykę?
- Groclin wysoko postawił nam dzisiaj poprzeczkę a Edward Lorens jest jednym z najlepszych trenerów w kraju. Na pewno chciał wygrać w Szczecinie. Na dzień dzisiejszy to my jeste¶my piłkarsko lepszym zespołem i udowodnili¶my to na boisku.

Rozmawiał: -
¬ródło: Gazeta Wyborcza
Data: poniedziałek, 27 sierpnia 2001 r.
Dodał: JuN

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci