www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Leandro: Stać nas na zdecydowanie lepsz± grę
Rozmowa z Leandro, pomocnikiem Pogoni Szczecin.
Po raz pierwszy zagrałe¶ w Szczecinie i od razu strzeliłe¶ bramkę.
- Jestem bardzo szczę¶liwy z tej bramki i z tego, że w jakim¶ stopniu pomogłem drużynie zremisować ten mecz. Bardzo się cieszę, że trener dał mi szansę gry. Chciałem j± wykorzystać, by na dłużej utrzymać miejsce w składzie.
Trener Kuras nie do końca był jednak zadowolony z Twojej gry, bo ¶ci±gn±ł Ciebie w przerwie. Miał uwagi co do twojej współpracy z obron±.
- Faktycznie, mogłem zagrać lepiej. Nie wiem dlaczego nie do końca udał mi się dzisiejszy występ. Do trenera oczywi¶cie nie mam żadnych pretensji, bo sam czułem, że mogłem być lepszy. Trener wpu¶cił Lilo, który miał ożywić prawy bok i poci±gn±ć drużynę do przodu. To mu się udało.
W Pogoni grałe¶ już po lewej stronie pomocy, dzi¶ po prawej. Na jakiej lepiej się czujesz?
- Zdecydowanie po prawej.
Strzelonym golem przekonasz trenera do tego, by stawiał na Ciebie?
- Będę pracował na treningach, by szkoleniowiec postawił na mnie.
Czy w dzisiejszym meczu zobaczyli¶my już siłę Pogoni, czy też przyjdzie jeszcze poczekać, aż pokażecie potencjał zespołu?
- Dzi¶ na pewno nie zagrali¶my bardzo dobrego meczu. Nie pokazali¶my jeszcze tego, co potrafimy. Z meczu na mecz gramy lepiej i nadal musimy pracować, by ta forma była jeszcze większa. Stać nas na zdecydowanie lepsz± grę niż zagrali¶my z Koron±. Szkoda, że dzi¶ nie wygrali¶my, bo już długo czekamy na to upragnione zwycięstwo.

Rozmawiał: Jakub Lisowski
¬ródło: gazeta.pl
Data: niedziela, 27 sierpnia 2006 r.
Dodał: js

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci