www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Michał Łabędzki: Finezji rzeczywi¶cie nie było
Rozmowa z Michałem Łabędzkim, pomocnikiem Pogoni Szczecin.
Z Ark± zagrali¶cie typowy mecz walki.
-
Finezji rzeczywi¶cie nie było. Przede wszystkim nie mogli¶my pierwsi stracić bramki, bo postawiłoby to nas w złej sytuacji. Najprawdopodobniej wygrałaby ta drużyna, która pierwsza zdobyła gola. Musieli¶my grać bezpiecznie, nie pozwalaj±c sobie na popełnienie głupich błędów.
Okazje do zdobycia gola jednak mieli¶cie.
- Okazje s± zawsze, ale trzeba jeszcze umieć je wykorzystać. Szkoda, że nie udało się nam strzelić bramki. Trzy punkty to nie to samo co jeden, a bardzo chcieli¶my wygrać dla naszych kibiców. Bramkę mógł strzelić Edi czy Lilo.
Arka chyba niczym specjalnym was nie zaskoczyła?
- Mieli¶my ten zespół dobrze rozpracowany i wiedzieli¶my o ich silnych i słabych punktach. My¶lę, że oni także wiedzieli o nas wszystko. Może to jest przyczyna bezbramkowego remisu? Arkę można pochwalić za grę w drugiej linii. Widać, że trener Wojciech Stawowy wprowadził do ich gry wiele ładu.
Ten remis przyjmujesz jak porażkę?
- Nie. Nie jest aż tak Ľle, ale twierdzę, że mogło być lepiej. Pokuszę się o stwierdzenie, że byli¶my troszeczkę lepsi od Arki i bliżsi zwycięstwa. Swojej gry nie potrafili¶my jednak udokumentować bramk±. Zawsze staramy się wygrywać na własnym boisku i może dlatego ten remis smakuje inaczej.
Na swoim koncie macie porażkę, zwycięstwo i remis.
- Każdy z meczów był inny, z każdym kolejnym lepiej się poznajemy i zgrywamy. Wszystko z czasem powinno przynosić coraz lepsze efekty. Niczego nie chcę jednak zadeklarować, bo niektórzy już po pierwszym meczu skazali nas na spadek. Na przekór tym wszystkim ludziom będziemy wkładać w każde spotkanie coraz więcej serca.
Jakie prognozy przed następnym meczem z Wisł± Płock?
- My¶lę, że dobre. Widać postęp w naszej grze i do Płocka pojedziemy nastawieni optymistycznie. Chcieliby¶my powalczyć tam o zwycięstwo i sprawić niespodziankę. Kibicom mogę obiecać, że Wisła nie będzie miała z nami łatwo.

Rozmawiał: Marcin Nieradka
¬ródło: gazeta.pl
Data: niedziela, 13 sierpnia 2006 r.
Dodał: js

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci