www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Dla Floriana Krygiera
- Wygraną chciałbym zadedykować panu Florianowi Krygierowipowiedział Grzegorz Matlak, obrońca szczecińskiej Pogoni po zakończeniu spotkania z Górnikiem Łęczna.
Nie stworzyliście ładnego widowiska.
- Przeciwko Górnikowi grało nam się bardzo ciężko, był to typowy mecz walki. Przeciwnik, który walczy o utrzymanie postawił nam bardzo ciężkie warunki. To już nasze trzecie zwycięstwo w tym sezonie i z tego trzeba się cieszyć.
Bardzo długo zajęło wam skuteczne przebicie się przez mur ustawiony przez obrońców górnika.
- Ważne, że w końcu nam się udało. Bóg czuwał dziś nad nami. Wygraną chciałbym zadedykować panu Florianowi Krygierowi. Od początku wiedzieliśmy, że Górnik będzie grał zachowawczo i nie otworzy się w ofensywie. Do zwycięstwa potrzebna była nam stalowa cierpliwość.
Wygrana była bardziej dziełem szczęścia, czy konsekwentnej pracy?
- Zwycięstwo było szczęśliwe, ale zarazem zasłużenie wypracowane. Szczęście sprzyja lepszym, praca także zwiększa szansę na wygraną. Myślę, że w meczu byliśmy drużyną przeważającą i lepszą piłkarsko.
W nowej rundzie zagrałeś już w trzech meczach. Spodziewałeś się, że tak łatwo wywalczysz miejsce w składzie?
- Wiedziałem, że po kontuzji będę musiał ciężko pracować na treningach, by dojść do wysokiej formy. Obecnie nie jestem jeszcze w takiej dyspozycji o jakiej marze i jaką chciałbym osiągnąć. Cały czas można pracować nad sobą i doskonalić swoje umiejętności. Nie zwracam uwagi na konkurencie, wiem że u trenera Panika każdy ma równe szanse na wywalczenie miejsca w składzie.

Rozmawiał: Marcin Nieradka
Źródło: PogonOnline.pl
Data: poniedziałek, 10 kwietnia 2006 r.
Dodał: js

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności