www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Wagner: Zwycięstwo jest bardzo smaczne
Rozmowa z Wagnerem, napastnikiem Pogoni Szczecin.
Jak smakuje pierwsza wygrana w polskiej lidze?
- Po dwóch przegranych meczach zwycięstwo jest bardzo smaczne. Ostatnio atmosfera w drużynie nie była wspaniała i doskonale wiedzieliśmy, że z Zagłębiem musimy wygrać. O tym zwycięstwie trzeba jednak jak najszybciej zapomnieć i koncentrować się na przyszłych spotkaniach.
W drugiej połowie na boisku zastąpiłeś Eltona. Jesteś zadowolony ze swojej gry, myślisz że spełniłeś oczekiwania kibiców?
- Nie chciałbym za bardzo siebie oceniać. Myślę jednak, że wypadłem dobrze, bardzo chciałem pomóc drużynie. Najważniejsze jest jednak to, że trzy punkty zostały w Szczecinie. Jeśli dostanę szansę występu w następnym spotkaniu zagram jeszcze lepiej niż przeciwko Zagłębiu.
Ciężko gra się przeciwko polskim obrońcom zawodnikowi nie posiadającemu nadzwyczajnych warunków fizycznych?
- Nie interesuje mnie to czy jakiś obrońca jest wysoki i silny. Moje atuty to szybkość i zwinność, tymczasem polskim obrońcom brakuje tych cech.
Jesteś gotowy na ogromną walkę, którą w piątek zafundują wam piłkarze Legi Warszawa?
- Wiem, że Legia to bardzo dobry zespół, a na walkę jestem przygotowany zawsze. Najbliższe dni poświęcimy na rozpracowanie przeciwnika i mam nadzieję, że w piątek uda nam się go pokonać.
Znasz, któregoś z brazylijskich piłkarzy Legii?
- W Brazylii widziałem grę Edsona, nie miałem okazji przeciwko niemu zagrać. Z Rogerem znamy doskonale, bo graliśmy razem w Sao Caetano. Roger jest moim przyjacielem, ale na boisku zapomnimy o tym. Zapewniam, że powalczymy o zwycięstwo.

Rozmawiał: Marcin Nieradka
Źródło: PogonOnline.pl
Data: czwartek, 30 marca 2006 r.
Dodał: js

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności