www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Rozmowa z Maciejem Stolarczykiem
- Z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na zwycięstwo, a remis też jest w sumie dobry - mówi strzelec wyrównującej bramki dla Pogoni Szczecin.
- Przez ostatnie dni przebywałeś w Turcji na testach. Nie obawiałeś się, że zaszkodzi to Twojej formie?
- Myślę, że z Amiką grałem trochę lepiej niż ostatnio, więc chyba nie było z tym problemu.
- Przeważaliście, a mimo to straciliście bramkę.
- Od początku byliśmy zespołem lepszym. Analizowaliśmy grę Amiki i praktycznie zawsze oddawała pole przeciwnikom. Tyle tylko, że rywale grali, ale to Amika strzelała bramki. Niestety, sytuacja powtórzyła się w dzisiejszym spotkaniu. Mam do siebie trochę żalu o tego gola. Pozwoliłem dograć Tomkowi Sokołowskiemu piłkę do Jacka Dembińskiego. No i straciliśmy bramkę, choć nie powinniśmy. Na szczęście stanęliśmy na wysokości zadania i jeszcze przed przerwą zdołaliśmy wyrównać. Z wielką przyjemnością dedykuję tego gola mojemu synkowi Mateuszowi, który urodził się przed miesiącem.
- Już w czwartek czeka Was spotkanie w rundzie kwalifikacyjnej pucharu UEFA z Fylkirem Reykjavik. Zdążycie odzyskać siły?
- Tak. Jest pięć dni do meczu z Islandczykami i nie powinno być z tym kłopotu. Problem może być z meczem w przyszłą niedzielę w Olsztynie, bo będzie mniej czasu, a podróż długa. Mamy jednak doświadczony zespół i szeroką kadrę, więc sobie poradzimy.

Rozmawiał: -
Źródło: Gazeta Wyborcza
Data: niedziela, 5 sierpnia 2001 r.
Dodał: JuN

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności