www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Krzysztof Michalski: Nie wiem, co się z nami dzieje
Rozmowa z Krzysztofem Michalskim, obrońcą Pogoni Szczecin.
Fot:. Pogoń On-Line/Jun
Około trzy miesiące szczecińscy kibice czekają na zwycięstwo swojej drużyny u siebie, a wygranej jak nie było tak nie ma.
- Bardzo żałujemy, że dziś nie udało nam się wygrać. Wygrana w meczu z Arką dawałaby nam piąte miejsce w ligowej tabeli, ale się nie udało. Może w przyszłych spotkaniach zagramy lepiej i poprawimy humory naszym fanom. Mecz z Arką był dla nas bardzo ciężki i myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem.
W ostatnich meczach Pogoń nie przypomina drużyny z początku sezonu.
- Nie wiem, co się z nami dzieje. Na początku meczu z Arką wydawało się, że gramy bardzo dobrze, a później jakby coś zablokowało się w zespole. Cały czas rozmawiamy między sobą, a także z trenerem i zastanawiamy się nad poprawą naszej gry, ale cały czas nie możemy odpowiedzieć sobie na niektóre pytania. Nie wiem, co się z nami dzieje. W najbliższym czasie musimy zrobić wszystko, aby poprawić swoją grę.
Przez pierwsze piętnaście minut pojedynku z Arka graliście ciekawie, stwarzaliście groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Później jakby wszystko się zacięło i oddaliście pole przeciwnikowi.
- Na początku meczu graliśmy naprawdę dobrze, udało nam się przeprowadzić kilka groźnych akcji, które mogły zakończyć się strzeleniem gola. Później to Arka narzuciła swój styl gry, trochę lepiej się broniła oraz wyprowadzała bardzo dobre kontrataki. Na kontry Arki musieliśmy bardzo uważać, żeby nie stracić z nich bramki. Myślę, że gdybyśmy strzelili bramkę na początku meczu bylibyśmy w lepszej sytuacji, a tak musieliśmy skupiać się za bardzo na kontrach przeciwnika.
W końcówce meczu na tle gości z Gdyni wyglądaliście na słabo przygotowanych pod względem fizycznym.
- Kilka ostatnich spotkań pokazało jednak, że potrafimy walczyć do końca. Myślę, że czegoś brakuje, ale nie mogę przyznać, iż brakuje nam sił. To bardzo ciężki problem do zweryfikowania, nie mniej jednak liczy się ostateczny wynik.

Rozmawiał: Marcin Nieradka
Źródło: Pogoń On-Line
Data: niedziela, 6 listopada 2005 r.
Dodał: dejvi

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności