www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Łukasz Trałka: Wygrać w końcu w Szczecinie
Rozmowa z Łukaszem Trałką, pomocnikiem Pogoni Szczecin.
Fot:. Pogoń On-Line/Jun
Czy wszystko już jest w porządku z Twoim zdrowiem?
- Dziś wróciłem do Szczecina i od podjąłem treningi z zespołem. Ból w plecach nadal czuję, ale nie przeszkadza on mi w zajęciach, więc nie było sensu siedzieć w Łodzi. Lekarze też nie widzieli przeciwwskazań do trenowania.
Pod nieobecność Przemka Kaźmierczaka twój powrót był koniecznością. W Wodzisławiu środkowa linia drużyny spisywała się przeciętnie.
- Ale ja nie wiem, czy zagram. To już decyzja trenera, której jeszcze nie znam. W piątkowym treningu raz byłem ustawiany w pierwszym składzie, raz w drugim. Rotacji było sporo i chyba nikt nie mógł się domyśleć, jak będzie wyglądała nasza jedenastka na mecz z Arką.
Nie obawiasz się, że uraz może się odnowić?
- Przez cały tydzień robiłem wszystko, co mogłem, by wrócić do składu na ten mecz. Jeszcze nie jest w 100 proc. dobrze, ale do niedzieli jest trochę czasu i mam nadzieję, że zapomnę o kłopotach. Wiem jedno - wyjdę na boisko tylko wtedy, gdy będę się czuł na stuprocentowo zdrowy. W innym wypadku nie ma sensu ryzykować, bo niewiele mógłbym pomóc drużynie.
Arka jest na fali...
- Wiemy, ale przystąpimy do niedzielnego spotkania, by przełamać dwie passy. My chcemy przestać przegrywać i w końcu wygrać w Szczecinie. A jak nam się to uda, to przerwiemy serię zwycięstw Arki. Każde serie kiedyś się kończą i wierzymy, że to potwierdzimy.
Zmienicie coś w swojej grze w porównaniu z ostatnimi spotkaniami?
- Nie wiem, nad czym pracowali koledzy podczas mojej nieobecności. W piątek sporo czasu poświęciliśmy na stałe fragmenty gry, aby być bardziej groźnym dla przeciwników. Być może efekty przyjdą już w niedzielę. Czy coś jeszcze? Staramy się poprawiać swoją grę w każdym meczu, choć nie zawsze to się udaje.

Rozmawiał: Jakub Lisowski
Źródło: Gazeta Wyborcza
Data: piątek, 4 listopada 2005 r.
Dodał: dejvi

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności