www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Łukasz Trałka: To był bardzo bezbarwny mecz
Rozmowa z Łukaszem Trałką, pomocnikiem Pogoni Szczecin.
Fot.: Pogoń On-Line/Jun
Jesteś zadowolony ze swojego występu przeciwko GKS-owi Bełchatów?
- Nie, to był bardzo bezbarwny mecz, w którym zagrałem bardzo słabo. Nie pamiętam kiedy ostatnio zaprezentowałem tak słaby poziom. Mam dwa tygodnie przerwy i trzeba ją wykorzystać do poprawy swojej gry.
Media przed meczem donosiły, że atmosfera w zespole jest bardzo dobra i szykujecie się do kolejnego zwycięstwa. Tymczasem na boisku zobaczyliśmy Pogoń, której brakowało "zęba", drużynę, która grała bardzo ospale.
- Spekulacje przedmeczowe nie zawsze przekładają się na warunki panujące na boisku. Trzeba wyjść na plac gry po to by walczyć i udowodnić swoją wyższość. Nie wiem czy zabrakło nam "zęba", ale po prostu źle zagraliśmy. Ciężko było nam przebić się przez obronę GKS-u i znaleźć na nią jakąś koncepcję.
Nie uważasz, że GKS bardzo łatwo narzucił wam swój styl gry, na który Pogoń nie miała odpowiedzi?
- Tak, zespół z Bełchatowa grał bardzo konsekwentnie i pewnie w obronie. Z trudnością stwarzaliśmy sobie sytuację, których było bardzo mało. W dodatku nie wykorzystaliśmy okazji, które sobie stworzyliśmy. Ciężko gra się przeciwko tak ustawionym drużyną, jak ustawiony był GKS.
To, że właściciel Antonii Ptak zaprzestał finansowania klubu miało jakiś wpływ na wasz występ przeciwko Bełchatowianom?
- Staramy się zostawiać wszystkie nie miłe sprawy w szatni i zapomnieć o nich grając na boisku. Nie powiem żebyśmy cieszyli się z takiego obrotu spraw, ale nie mają one żadnego wpływu na naszą grę.

Rozmawiał: Marcin Nieradka
Źródło: Pogoń On-Line
Data: wtorek, 4 października 2005 r.
Dodał: js

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności