www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Grzegorz Matlak: Chciałem zrobić wejście Smoka
Rozmowa z Grzegorzem Matlakiem lewym obrońcą Pogoni Szczecin.
Czy jesteście zadowoleni z remisu?
- Na własnym boisku remis nie jest odbierany jako dobry wynik. Tym bardziej, że przychodzi dobra publiczność, która robi odpowiednią oprawę. Muszę jednak przyznać szczerze, że cieszę się z tego remisu. Górnik był niezwykle wymagającym rywalem, a my nie byliśmy w najlepszej formie.
Wystąpiliście pod wodzą nowego trenera?
- Nie można na to patrzeć tak, że przyszedł trener Panik i od razu zaczęliśmy remisować, tak jak wiosną. Panik wrócił trzy dni przed meczem. A ja jeszcze nie słyszałem o takim szkoleniowcu, co przez trzy dni osiągał mistrzostwo świata. Jestem optymistą. Przed nami dwa tygodnie przerwy i spokojnej pracy. Z pewnością wpływ na wynik miało to, że od ostatniego pobytu trenera Panika przyszło trochę nowych zawodników. Każdy gra trochę inaczej, a część z nich nie potrafi się odnaleźć. Dlatego dajmy temu zespołowi trochę czasu. Nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba najpierw postawić fundament. Defensywa zrobiła tylko jeden błąd. To o wiele lepiej, niż ostatnio we Wronkach.
Miałeś miesiąc przerwy, a tymczasem na boisku nie było widać żadnych zaległości?
- Cieszę się, że kondycyjnie wytrzymałem. Chciałem zrobić "Wejście Smoka" i zdobyć gola, ale się nie udało.
Dobrze wyglądała twoja współpraca z Grzelakiem na lewej stronie?
- Jak zwykle. Bardzo dobrze nam się grało. To chyba nie pierwszy mecz, kiedy nasza lewa strona sprawia wiele problemu przeciwnikom. Jestem zadowolony ze współpracy z Rafałem.


Rozmawiał: Przemysław Sas
Źródło: Głos Szczeciński
Data: poniedziałek, 26 września 2005 r.
Dodał: dejvi

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności