www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Sergio Batata: Zabrakło koncentracji
Rozmowa z Sergio Batat±, pomocnikiem Pogoni Szczecin.
Zadowoleni z remisu?
- Na pewno. Gol strzelony w końcówce cieszy podwójnie i teraz wracamy do Szczecina zadowoleni i z punktem.
Na wygran± na wyjeĽdzie musicie jeszcze poczekać...
- Ale dzi¶ chcieli¶my przełamać niepowodzenia z ostatniego sezonu. Bardzo nam na tym zależało, jednak za szybko stracili¶my gola. Naprawdę przyjechali¶my tu po zwycięstwo. O remisie nikt nie my¶lał. Teraz powalczymy o trzy punkty z Koron± Kielce.
Kto zawinił przy straconej bramce?
- Zabrakło koncentracji, bo przecież to był pocz±tek spotkania i pierwszy atak Zagłębia. Szkoda, że taki był start, bo mogli¶my tu wygrać.
W drugiej połowie długo nie było widać waszej przewagi pod bramk± Zagłębia.
- Lubinianie zauważyli, że przejmujemy inicjatywę i zaczynamy grać coraz odważniej, więc przy naszym pressingu wycofali się do tyłu i bronili prowadzenia. Wychodzili z kontrami, ale rzadko. Taka taktyka długo przynosiła im powodzenie, ale w końcu skończyło się sprawiedliwie, bo na punkt zasłużyli¶my.
Raz ostro protestowałe¶ po decyzji sędziego.
- Bo arbiter odgwizdał faul w niebezpiecznej dla nas odległo¶ci od bramki, a mojego przewinienia nie było. Obaj walczyli¶my o piłkę, mieli¶my ręce w powietrzu i zderzyli¶my się barkami. Faul był niesprawiedliwy i bardzo się nim zdenerwowałem, bo przecież przegrywali¶my. Naprawdę go nie faulowałem.
Ale za takie zachowanie arbiter mógł pokazać Ci żółt± kartkę.
- Wiem, ale nic złego nie powiedziałem bezpo¶rednio do sędziego. Krzyczałem w górę, w trawę, ale nie do niego. Bardziej denerwowało mnie to, że upływał czas, którego nam brakowało. Przepisy znam i w następnych meczach będę się lepiej zachowywał.

Rozmawiał: -
¬ródło: Gazeta Wyborcza
Data: czwartek, 18 sierpnia 2005 r.
Dodał: -

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci