www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Łukasz Trałka: Tabela z Pogoni± na czele wygl±da na pewno bardzo ładnie
- Zagrali¶my lepiej jako zespół - o zwycięstwie nad Wisł± Płock mówi Łukasz Trałka, pomocnik Pogoni Szczecin.
Po zwycięstwie nad Wisł± Płock jeste¶cie pierwszymi liderami tabeli.
- To bardzo miłe, ale jeszcze nic nie znaczy. Fajnie by było gdyby zostało tak do końca, ale nie będzie o ta łatwo. Tabela z Pogoni± na czele wygl±da na pewno bardzo ładnie. Oby tak dalej.
Spodziewali¶cie się takiego okazałego pocz±tku sezonu?
- Gdzie¶ po cichu na pewno tak, nie chcieli¶my udzielać przed meczem buńczucznych wypowiedzi. W dzisiejszym spotkaniu udowodnili¶my, że potrafimy grać w piłkę m±drze oraz bardzo dobrze taktycznie. Z Wisł± grało się naprawdę ciężko, w ¶rodku boiska było strasznie dużo walki.
W tej walce kilkakrotnie ucierpiałe¶.
- Jestem trochę poobijany, bo miałem kilka ostrych starć z piłkarzami Wisły. Walko toczyła się na całym boisku, szczególnie ciężko było przej¶ć drug± linię drużyny z Płocka. Taka jest piłka i trzeba się liczyć z tym, że na boisku łatwo nie będzie.
Co było waszym największym atutem?
- Na pewno zagrali¶my lepiej jako zespół, Wisła wydawała się niezgran± drużyn±. Lepiej rozgrywali¶my piłkę i m±drze ni± grali¶my. Poza tym wykorzystali¶my fatalne błędy Wisły w obronie.
Sceptycy mogliby powiedzieć, iż wła¶nie dzięki tym błędom wygrali¶cie.
- My¶lę, że tak nie było. Odnie¶li¶my zwycięstwo zasłużenie, byli¶my po prostu lepszym zespołem. Pierwsza połowa to nasza dominacja, w drugiej natomiast nie musieli¶my atakować, bo to Wisła musiała strzelić bramkę.
W drugiej połowie nie zabrakło wam sił?
- Oczywi¶cie, że byli¶my bardzo zmęczeni, ale cały czas mieli¶my wszystko pod kontrol±. Takie były założenia trenera, żeby nie pozwolić sobie na stratę bramki i jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Z tym drugim troszkę nam nie wyszło i za dużo biegali¶my za piłk±, co spowodowało zmęczenie.

Rozmawiał: -
¬ródło: Pogoń On-Line
Data: czwartek, 18 sierpnia 2005 r.
Dodał: Marcin Nieradka

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci