www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Grzegorz Matlak: Stać nas na strzelenie dwóch goli u siebie
- Stać nas na strzelenie dwu goli u siebiemówi Grzegorz Matlak, oceniając szansę odrobienia strat.
Jak na spokojnie oceniłbyś mecz z Sigmą?
- Powiem szczerze, że zagraliśmy dobrze. Sigma ma bardzo mocny i dobrze poukładany zespół, który praktycznie od czterech lat gra w niezmienionym składzie oraz z tym samym sztabem szkoleniowym. Wydaje mi się, że bramkę straciliśmy po własnym błędzie, nie chcę oceniać czyja była wina, po prostu nie było asekuracji. Nie stoimy na straconej pozycji i czekamy na mecz rewanżowy w Szczecinie.
Mieliście lepsze i gorsze okresy w meczu. Czym była spowodowana nierówność gry?
- Ciężko odpowiedzieć mi na to pytanie. Inaczej ogląda się spotkanie z trybun, piłkarze na boisku także inaczej patrzą na mecz. Czekamy na dokładną analizę spotkania, obejrzymy kasetę i dopiero wtedy będziemy mogli powiedzieć cos na ten temat.
Śmiem stwierdzić, iż początek meczu w twoim wykonaniu był trochę nerwowy.
- Nie wiem jak wyglądała moja gra z trybun. Ja na pewno nie czułem się nerwowo. Po wyjściu na rozgrzewkę czułe wielką ochotę do gry i czułem się bardzo dobrze. My mamy określone zadania i każdy wie, co ma robić na boisku, nie mogłem włączać się do akcji ofensywnych. Obrońcy mają pozwolenie na ataki tylko w bardzo sprzyjających sytuacjach. Musiałem być skoncentrowany na defensywie i może, dlatego tak to wyglądało.
Czym była spowodowana utrata bramki?
- Myślę, że brakiem asekuracji. Wydaje mi się, że Boris powinien wyjść do tej piłki, bo był jeszcze asekurowany przez Pawła Magdonia. Stało się, straciliśmy bramkę i w Szczecinie będziemy musieli odrobić to podwójnie. Myślę, że stać nas na strzelenie dwóch goli u siebie.

Rozmawiał: -
Źródło: Pogoń On-Line
Data: piątek, 8 lipca 2005 r.
Dodał: Mundek

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności