www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Krzysztof Michalski: Musimy z Ołomuńca przywieĽć jak najlepszy rezultat
Rozmowa z Krzysztofem Michalskim, obrońc± Pogoni Szczecin.
Rewanżowy mecz z Tiligulem ułożył się dla was idealnie.
- Ważne było to, że szybko zdobyli¶my dwie pierwsze bramki, co podłamało przeciwnika. Od tamtej pory mogli¶my długo utrzymywać się przy piłce, przeprowadzać ciekawe akcje z prostopadłymi podaniami. Osobi¶cie cieszę się z tego, że mogłem brać udział w akcjach ofensywnych, a zagrałem chyba całkiem dobrze.
W meczu z Mołdawianami udowodnili¶cie, że przeciwko nie najsilniejszemu przeciwnikowi także można grać bardzo ambitnie.
- Wiedzieli¶my, że mamy duż± zaliczkę z pierwszego meczu, której nie mogli¶my zmarnować. Zawsze staramy się grać dla kibiców, którzy mimo nie najlepszej pogody czy wakacyjnego okresu postanowili przyj¶ć na stadion. My¶lę, że kibice mogli zobaczyć dzi¶ całkiem niezłe spotkanie w naszym wykonaniu, które obfitowało w bramki. Naszym fanom chcieliby¶my bardzo podziękować.
Czym było spowodowane dwukrotne rozluĽnienie w obronie?
- Naprawdę ciężko powiedzieć, kiedy prowadzi się trzema bramkami nie powinno się doprowadzać do tak łatwej utraty gola. Bramki stracili¶my niepotrzebnie, zdarzyły się po prostu dwa momenty dekoncentracji. Pierwszego gola stracili¶my po kontrze Tiligulu, która spowodowana była utrat± piłki w ¶rodku pola, drugiej bramki także można było unikn±ć. Cieszymy się jednak z tego powodu, że dzi¶ byli¶my bardzo skuteczni pod bramk± przeciwnika.
Przed wami dwumecz z Sigm± Ołomuniec, która będzie o wiele trudniejszym rywalem.
- Sigma to całkiem dobry czeski zespół, który będziemy rozpracowywać przez najbliższe dni. Mamy w zespole zawodników z Czech, którzy o Sigmie wiedz± bardzo dużo i zapewne pomog± trenerowi. Zrobimy wszystko, aby z Ołomuńca przywieĽć jak najlepszy rezultat i móc na własnym stadionie walczyć o awans. Wszyscy chcemy przej¶ć przez drug± rundę, bo w trzeciej czeka na nas Borussia Dortmund.

Rozmawiał: -
¬ródło: Pogoń On-Line
Data: pi±tek, 8 lipca 2005 r.
Dodał: Mundek

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci