www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Krzysztof Michalski: Wszystko może się zdarzyć
Rozmowa z Krzysztofem Michalskim, obrońc± Pogoni.
Przed wami dwa arcyważne mecze. Nie boicie się, że je¶li przegracie w Krakowie, to wasza sytuacja w tabeli może okazać się dramatyczna?
- Na mecz z Cracovi± jedziemy po to, żeby wygrać. Zależy nam szczególnie na zmazaniu plamy jak± dali¶my w spotkaniu z Zagłębiem. Chcemy jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie i unikn±ć baraży.
Jak ten nieudany ostatni mecz wpłyn±ł na atmosferę w drużynie?
- Na pewno mamy żal do siebie, że wiedz±c jak ważny był to mecz nie potrafili¶my zwyciężyć, przy wcale niezbyt rewelacyjnej grze przeciwnika. Zagrali¶my bardzo słabo, ale przeanalizowali¶my błędy i teraz zrobimy wszystko by było lepiej.
Jak przyjęli¶cie decyzję PZPN o walkowerze dla Odry Wodzisław w meczu z GKS Katowice?
- Spodziewali¶my się tego już wcze¶niej. Komplikuje to mocno sytuację, ale niezależnie od tego do końca rundy i tak trzeba walczyć o każdy punkt, a w dalszej perspektywie o byt w lidze.
¬le by się stało gdyby mecz Pogoń - Odra był meczem "o wszystko”.
- Faktycznie. Ale nie zapominajmy, że w ostatniej kolejce spotkaj± się też Lech z Poloni± - to również może być mecz o wszystko. Nie tylko my i wodzisławianie walczymy o uniknięcie przedostatniej lokaty, ale czyni to kilka zespołów. Wszystko może się zdarzyć.
Jak odbierasz ostatnie afery korupcyjne w naszej lidze?
- Wydaje mi się, że to żadna nowo¶ć w polskiej piłce - wystarczy wspomnieć nierozstrzygnięt± do dzi¶ aferę barażow± Szczakowianka - ¦wit. Takie sytuacje zdarzaj± się w Polsce od bardzo dawna - ale mam nadzieję, że wreszcie pozbędziemy się różnych układów i układzików. Widzę na to szansę.

Rozmawiał: -
¬ródło: Głos Szczeciński
Data: czwartek, 9 czerwca 2005 r.
Dodał: Michał Sarosiek

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci