www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Bogusław Pietrzak: Pogoń musi liczyć na siebie
Rozmowa z Bogusławem Pietrzakiem, trenerem Pogoni.
Po meczu z Zagłębiem mówił pan o arytmetyce w ligowej tabeli. Okazuje się, że uległa ona zmianie. I to na niekorzy¶ć Pogoni... Nie wystarczy już remis z Cracovi±?
- Na pewno łatwiej jest zremisować z Cracovi± niż wygrać. Czeka nas teraz trudniejsze zadanie, niż to się wydawało jeszcze kilka dni temu. Logika nakazuje, by wykorzystać szansę już teraz i spróbować pokonać Cracovię na jej boisku. Trzeba próbować rozstrzygn±ć sprawę jeszcze w przedostatniej kolejce. W przeciwnym razie szykuje nam się nerwówka w ostatnim meczu z Odr±.
W grę wchodzi jeszcze pojedynek Odra - Wisła Płock. Płocczanie mog± wykonać brudn± robotę za Pogoń?
- To s± już dywagacje. Na temat, kto z kim i ile punktów może zdobyć w ostatnich kolejkach możemy rozmawiać długo. Do końca sezonu ligowego zostało 14 spotkań i wszystko może się zdarzyć. Pogoń jednak musi liczyć na siebie, a nie na pomoc innych zespołów.
Jak zespół będzie się przygotowywał do pojedynku z Cracovi±?
- Od ¶rody trenować będziemy codziennie. W niedzielę dam chyba piłkarzom wolne. Nie planuję żadnego sparingu. W±tpię niestety, czy uda się postawić na nogi Diveckiego. Może lekarze zd±ż± z nim na mecz przeciwko Odrze.

Rozmawiał: -
¬ródło: Głos Szczeciński
Data: czwartek, 9 czerwca 2005 r.
Dodał: -

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci