www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Artur Bugaj: Musimy postawić wszystko na jedna kartę
Rozmowa z Arturem Bugajem, napastnikiem Pogoni Szczecin.
We Wronkach dostałeś szansę do trenera Pietrzaka na występ w całym meczu, jak ocenisz swoją grę?
- Występ mój nie był ani ponad przeciętny, ani po niżej krytyki. Zagrałem średnie spotkanie, myślę dostosowałem się poziomem do większości piłkarzy. Cieszy przede wszystkim to, że po wcześniejszej kontuzji bez problemu wytrzymałem ten mecz dobrze fizycznie i kondycyjnie.
Remisując we Wronkach pozbawiliście Amikę szans na występ w europejskich pucharach, a czym dla was jest zdobycie jednego punktu?
- Patrzyliśmy na ten mecz tylko w kontekście Pogoni, w ogóle nie interesowała nas Amica. Przede wszystkim koncentrujemy się tylko na naszym zespole i chcemy zdobyć jak najwięcej punktów, aby spokojnie utrzymać się w lidze. Myślę, że czekają nas jeszcze ciężkie spotkania, a takim będzie na pewno najbliższy mecz z Zagłębiem i musimy postawić wszystko na jedna kartę.
Jak ocenisz waszego przyszłego rywala, Zagłębie Lubin?
- Myślę, że Zagłębie to drużyna, która gra bardzo nierówno, potrafi przegrać 1:0 z GKS-em Katowice, a za trzy dni wygrać 3:0 z Wisłą Płock. Różnie też bywa u nich ze skutecznością, mam jednak nadzieje, że w tym meczu my będziemy bardziej skuteczni. Chcemy postawić wszystko na jedną kartę i wygrać to spotkanie, ale nie znaczy to, iż całkowicie zapomnimy o defensywie.

Rozmawiał: -
Źródło: Pogoń On-Line
Data: czwartek, 9 czerwca 2005 r.
Dodał: Mundek

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności