www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Krzysztof Michalski: Rywal obrał tę sam± taktykę co my
Rozmowa z Krzysztofem Michalskim, obrońc± Pogoni Szczecin.
Remis odzwierciedla przebieg rywalizacji?
- Zdecydowanie. O strzelenie gola zespoły zabiegały w końcówce. Wyszli¶my na to spotkanie z my¶l±, aby nie stracić bramki. Spodziewali¶my się natomiast bardziej ofensywnej gry gospodarzy. Wtedy mieliby¶my okazję do skutecznej kontry. Stało się inaczej. Rywal obrał tę sam± taktykę co my. Jej podstaw± jest czekanie na bł±d przeciwnika. Akcji bramkowych jak na lekarstwo. Druga połowa była o wiele bardziej interesuj±ca.
Nie mogli¶cie zaatakować bardziej zdecydowanie?
- W takim meczu nie można się odkryć zupełnie. Widz±c to, jak układa się gra, nie mogli¶my sobie pozwolić na frontalne ataki, bo Amica ma w ofensywie Jacka Dembińskiego i Pawła Kryszałowicza. Czas na tworzenie niezłych akcji przyszedł w drugiej połowie. Niestety bez powodzenia. Szkoda, bo można było zdobyć nawet trzy punkty. Chcieli¶my to zrobić szczególnie dla licznej grupy naszych kibiców. Dzięki ich dopingowi my¶lałem, że gramy na własnym boisku. W imieniu drużyny dziękuję im za to.
Sędziowanie lepsze niż w Krakowie?
- Nie możemy mieć większych pretensji do pracy arbitra. Widział uderzenie Dariusza Dudki pię¶ci± w szyję Przemka KaĽmierczaka. Ewidentnie należała się czerwona kartka. Mam jednak jedno zastrzeżenie - powinien być karny dla nas po starciu bramkarza Amiki z Rafałem Grzelakiem. Cierzniak nie trafił w piłkę, powalił przeciwnika, więc trzeba było podyktować jedenastkę.

Rozmawiał: -
¬ródło: Gazeta Wyborcza
Data: czwartek, 9 czerwca 2005 r.
Dodał: Piotr Merchelski

  (p) 2000 - 2019   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci