www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Artur Bugaj: Groclin jako kolektyw jest niezwykle groźny
Rozmowa z Arturem Bugajem, napastnikiem Pogoni Szczecin, byłym piłkarzem Groclinu.
Czym różni się obecny zespół z Grodziska, od tego, w którym pan występował?
- Na pewno wiele zmieniło się na plus. Ja występowałem tam kilka lat temu. Wtedy drużyna ta miała zupełnie inne cele. Teraz Groclin jest czołową drużyną w polskiej ekstraklasie.
Czy przekazał pan ewentualne swoje spostrzeżenia na temat Groclinu trenerowi Bohumilowi Panikowi?
- Trener Panik jest fachowcem i z pewnością nie muszę mu przekazywać żadnych informacji na temat Groclinu. On sam zapewne już rozpracował rywala i wie jak go pokonać. Ja co najwyżej mogę przekazać kolegom z drużyny informacje na temat poszczególnych piłkarzy Groclinu, których znam.
Kto więc będzie największym zagrożeniem dla Pogoni w zespole z Groclinu?
- Myślę, że największą uwagę musimy zwrócić na Bartka Ślusarskiego. Jest to dynamiczny i szybki zawodnik, a przede wszystkim bardzo skuteczny w rundzie wiosennej. Poza nim cały zespół Groclinu jako kolektyw jest niezwykle groźny i musimy uważać na każdego z grodziszczan.
W meczu z Podbeskidziem odniósł pan dosyć poważną kontuzję, która póki, co eliminuje pana z gry. Kiedy kibice mogą spodziewać się powrotu Artura Bugaja na boisko?
- W Bielsku-Białej w jednym ze strać uszkodzony został jeden z moich mięśni. Obecnie przechodzę rehabilitację u Zbigniewa Pawłowskiego. Mięsień odbudowuje się dosyć szybko i w przyszłym tygodniu powinienem wznowić treningi.
Jak będzie wyglądał dzisiejszy mecz Groclinem?
- Ciężko powiedzieć. Spotkanie z Górnikiem Zabrze mieliśmy wygrać, a przytrafiła się wpadka. Nie wykorzystaliśmy wielu dogodnych okazji. Jeżeli z Groclinem zagramy twardo w obronie i przede wszystkim nie wystraszymy się rywala wierzę, że nie przegramy tego spotkania.Artur

Rozmawiał: -
Źródło: Głos Szczeciński
Data: niedziela, 10 kwietnia 2005 r.
Dodał: Sylwester Wasiak

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności