www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Grzegorz Matlak: Mamy charakter
Rozmowa z Grzegorzem Matlakiem, piłkarzem Pogoni.
To było 270 minut bez zdobytego gola. W ostatniej minucie meczu z Podbeskidziem wreszcie trafili¶cie do bramki?
- Zgadza się. Długo na ni± czekali¶my. Przyjechali¶my jednak do Bielska z konkretnym założeniem. By pokazać, że mamy charakter i stać nas na walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Remis 1:1 jest dobry w kontek¶cie rewanżu, który czeka nas w Szczecinie.
Był jednak w meczu z drugoligowcem moment, kiedy nawet najzagorzalsi kibice Pogoni zw±tpili w korzystny wynik. Podbeskidzie prowadziło, a na zegarze minęła już ostatnia minuta...
- Zgadza się. Trener uczulał nas jednak, że nawet gdy stracimy bramkę, to nie możemy przestać walczyć. Musimy grać "swoje" i czekać na tę jedn±, dogodn± okazję. Przyszła i j± wykorzystali¶my. Teraz - w dużo lepszych nastrojach - wracamy do Szczecina i przygotowujemy się do meczu z Lechem.
Czy Podbeskidzie was czym¶ zaskoczyło?
- Raczej nie. To był mecz o którym mówi się, że dominuje w nim walka. Poziom był w zasadzie drugoligowy. Do tego doszło ciężkie boisko, odczuwaj±ce jeszcze skutki długiej zimy. Zreszt± trener Panik zapowiedział nam, że Podbeskidzie niczego innego nie zaprezentuje, jak wła¶nie agresję, ambicję i waleczno¶ć.

Rozmawiał: -
¬ródło: Głos Szczeciński
Data: pi±tek, 25 marca 2005 r.
Dodał: Przemysław Sas

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci