www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Przemysław Kaźmierczak: Podziały zawsze były, są i będą
Rozmowa z Przemysławem Kaźmierczakiem, pomocnikiem Pogoni Szczecin.
Zdaniem niektórych obserwatorów notujesz słabsze występy na początku rundy. Zgadzasz się z tą opinią?
- W rundzie jesiennej też nie grałem najlepiej, dopiero końcówka rundy była lepsza. Słabo zagrałem w Warszawie na inaugurację. Ten mecz kompletnie mi nie wyszedł, jednak z Górnikiem swój występ oceniam jako poprawny.
W dwóch meczach rundy wiosennej oddałeś tylko jeden celny strzał. To chyba jednak zdecydowanie gorzej niż w rundzie jesiennej?
- Żebym mógł uderzyć na bramkę muszę mieć dobre podanie lub pozycję, a niestety w dwóch ostatnich spotkaniach takiej nie miałem. Albo brakowało pozycji albo podań. W meczu z Legią nie było żadnej okazji, z Górnikiem tylko jedna.
Czego zabrakło drużynie w pierwszych meczach?
- Przede wszystkim skuteczności. Stwarzamy okazję, jednak nie potrafimy ich wykorzystać. Zwłaszcza nie mogę pogodzić się z porażką z zabrzanami, gdzie do przerwy powinniśmy rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Górnik oddal dwa strzały i oba zakończyły się bramkami.
Czy to prawda, że w zespole są podziały?
- Podziały zawsze były, są i będą. W każdym zespole są piłkarze, którzy lubią się bardziej lub mniej. Dodatkowo, gdy w drużynie są obcokrajowcy to wiadomo, że chociażby ze względu na barierę językową trzymają się razem. To wszystko jednak nie powinno przeszkadzać w grze.
Kiedy Pogoń wreszcie zwycięży?
- Myślę, że najbliższa okazja natrafi się przy okazji spotkania pucharowego. Choć z drugiej strony remis też nie będzie zły w perspektywie rewanżu w Szczecinie.

Rozmawiał: -
Źródło: Głos Szczeciński
Data: piątek, 25 marca 2005 r.
Dodał: -

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności