www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Michał Łabędzki: Nie ma co się ogl±dać do tyłu
Rozmowa z Michałem Łabędzkim, pomocnikiem Pogoni.
Pozbierali¶cie się psychicznie po porażce w Warszawie?
- Nie ma co się ogl±dać do tyłu. Był to wypadek przy pracy, który więcej nie powinien się nam przytrafić. Atmosfera jest bojowa, ponieważ bardzo zależy nam na zdobyciu w najbliższym meczu trzech punktów.
W rundzie jesiennej przegrali¶cie z Górnikiem aż 0:4. Pora na rewanż...
- Od tamtej pory nasz skład się zmienił. Paru zawodników odeszło, ale ci, co grali w tamtym meczu, między innymi ja, doskonale pamiętaj±, co się wtedy działo. Przegrali¶my tak wysoko, ponieważ po pierwszej straconej bramce chcieli¶my jak najszybciej wyrównać i odkryli¶my się. Rzut karny podyktowany po faulu Julcimara i czerwona kartka dla niego także ułatwiły gospodarzom zadanie. Teraz pałamy rz±dz± rewanżu.
Wierzysz, że wyjdziesz w sobotę w podstawowym składzie?
- Wszystko zależy od trenera. Na każdym treningu staram się pokazać, że zasługuję na zaufanie szkoleniowca. W zespole jest duża konkurencja, ale oczywi¶cie wierzę, że to ja zagram od pierwszej minuty.
Jak twoim zdaniem musicie zagrać, by wygrać?
- Wiadomo, że Górnik przyjedzie się tu bronić. Dla nich każdy wynik prócz porażki będzie dobry. Musimy zaatakować od pierwszych minut i narzucić go¶ciom swój styl gry. Będzie to mecz walki, pozbawiony wielkiej finezji, ponieważ oba zespoły potrzebuj± punktów.

Rozmawiał: -
¬ródło: Gazeta Wyborcza
Data: pi±tek, 18 marca 2005 r.
Dodał: Marek Szandurski

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatno¶ci