www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Dla pogononline.pl - Mariusz Kuras
- Jak minął pierwszy tydzień przygotowań do nowego sezonu i jak czują się zawodnicy kontuzjowani Piotr Mosór i Bartosza Ława czy powrócą do formy z poprzedniego sezonu gdzie stanowili o poszczególnych liniach w Pogoni?
- Przygotowania przebiegają zgodnie z planem trenujemy dwa razy dziennie na boisku oraz w lesie, także myślę że w tej kwestii wszystko jest w porządku. Natomiast co do kontuzjowanych zawodników to Piotrek Mosór przygotowuje się z dr Wielkoszyńskim na Śląsku i mam taką nadzieje, że w drugiej części obozu będzie już normalnie trenował na zgrupowaniu w Wiśle, natomiast Bartek Ława wybiera się lada dzień do Berlina gdzie będzie przez trzy tygodnie przechodził rehabilitacje i lekarze niemieccy zapewniają ze wróci do grania jak najszybciej. Darek Gęsior natomiast zaczął jazdę na rowerze i myślę że w ciągu tygodnia zacznie truchtać i przed pierwszym meczem ligowym zacznie normalne zajęcia, nie wiem jak będzie z pierwszym meczem ligowym, ale potem będzie do dyspozycji na 100 procent.
- Co do nowych zawodników: Radosław Biliński, Krzysztof Jasiński, Piotr Dubiela, czy oni przydadzą się Pogoni ?
- Na pewno Radek Biliński jest znanym piłkarzem, ma określone umiejętności i na pewno przydałby się Pogoni podobnie jak Piotrek Dubiela, a co do pozostałych zawodników to myślę że jutro (sobotę) jest jeszcze gra na głównej płycie, taka wewnętrzna gierka i kilku zawodników będzie sprawdzanych i wtedy będzie czas na to żeby się określić.
- A Brazylijczycy ?
- Brazylijczycy też, jutro zapadnie ostateczna decyzja na tą chwile myślę, że może jeden z nich mógłby jeszcze dalej zostać i być dalej testowany w Pogoni ,ale dwaj pozostali będą musieli pojechać.
- Wygląda na to że w Pogoni może zabraknąć napastników na przyszły sezon i Puchary jeżeli Grzegorz Mielcarski i Brasilia nie podpiszą porozumienia z prezesem. Jak trener Kuras poradzi sobie z taką sytuacją ?
- Właśnie nie wiem, Grzesiu przyjedzie w każdym bądź razie na zgrupowanie do Wisły, Cristian z tego co donosi prasa wczoraj był w Energie Cottbus wiem, że na tą chwilę nic na jego temat nie wiadomo, ponieważ jego telefon komórkowy milczy, a jak będzie potrzeba przyjedzie inny napastnik z Jugosławii i myślę, że trzeba jak najszybciej szukać napastnika, jeżeli ci dwaj gracze nie przyjdą do Pogoni. Zainteresowanych graniem w Pogoni jest naprawdę kilku dobrych piłkarzy właśnie napastników, nie chciałbym zdradzać nazwisk, ale jestem z nimi w kontakcie myślę, że w razie czego skorzystamy z usług tych piłkarzy.
- A Marek Walburg i Veselin Doković niedawno wrócili po kontuzjach...
- Z Veselinem jest już wszystko w porządku i nie ma żadnego problemu, podobnie jest z Markiem który już wrócił i normalnie trenuje, nie odpuszcza żadnego treningu także liczę na to, że będzie wszystko w porządku.

Rozmawiał: -
Źródło: Pogoń On-Line
Data: sobota, 30 czerwca 2001 r.
Dodał: JuN

  (p) 2000 - 2023   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności