www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Dla pogononline.pl - Radosław Majdan
- Czy Radosław Majdan zostaje w Szczecinie i czy jego kariera będzie się dalej rozwijała tutaj czy ma zamiar wyjechać na zachód ?
- Jeszcze nic nie wiem, trwają rozmowy prezesa z jednym z klubów. Jeżeli rozmowy nie zakończą się moim odejściem to już uzgodniłem swoje warunki z Bekdasem i zostanę w Szczecinie.
- Czy to nie jest ostatnia godzina dla Radosława Majdana aby odejść na zachód ?
- Myślę że czas najwyższy bo już mam 29 lat za rok będę miał już 30, a generalnie zawodników w tym wieku określa się już jako dość zaawansowanych wiekowo także czas najwyższy żeby iść, ale jeżeli będzie jakaś konkretna oferta, nie chciałbym rzucać na byle jakie oferty, czekam - zobaczymy.
- Jak widać wy bramkarze trenujecie bardzo ciężko.
- Tak, jest okres przygotowawczy więc zawsze w tym okresie ciężko trenuje cała drużyna, do tego jest bardzo gorąco, więc treningi są jeszcze bardziej wyczerpujące. Każdy okres przygotowawczy charakteryzuje się tym, że trenujemy dwa razy dziennie i jest to po prostu ciężki okres.
- Wszyscy kibice boją się, że Pogoń nie będzie miała napastników na grę w Pucharach UEFA, niewyjaśniona jest sytuacja z Grzegorzem Mielcarskim i Brasilią więc może być nieciekawie...
- Brasili już nie będzie z tego co wiem, a Grzesiek Mielcarski rozmawiał z prezesem Bekdasem i nie wykluczone że dojedzie do nas na obóz do Wisły.
- Znane są już nazwiska nowych napastników ?
- Ciężko powiedzieć, to pytanie raczej do prezesa nie do mnie gdyż ja na temat transferowych ruchów mam niewiele to powiedzenia to wszystko zależy od prezesa i trenera Mariusza Kurasa.

Rozmawiał: -
Źródło: Pogoń On-Line
Data: piątek, 29 czerwca 2001 r.
Dodał: -

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności