www.pogononline.pl www.pogononline.pl
top_3
top_2
 
Gryf
Wywiady
Albin Mikulski: Nie chcę komentować
- Sezon ma już pan praktycznie z głowy...
Właściwie tak. Osiągnąłem zakładany cel, jaki był awans do europejskich pucharów. Mieliśmy zadanie zdobyć Puchar Polski lub zająć w lidze trzecie miejsce. Puchar trafił na Konwiktorską, a zadanie wcale nie było łatwe. Gdy obejmowałem zespół Polonii grał jeszcze Olisadebe. Po jego transferze do Grecji zadanie było dużo trudniejsze, tym bardziej cieszę się z sukcesu.
- Okoliczności finału z Górnikiem obrosły już legendę .
Wie pan, nawet nie chce mi się kolejny raz tego komentować. Co to da, że będę zapewniał iż wygraliśmy w czystej rywalizacji na boisku ? Niedowiarków i tak się nie przekona. W środę gramy z Odrą i również każdy wynik jest możliwy. Jak przegramy, a przecież tego nie sposób wykluczyć, znowu będą podejrzenia. Już widzę, jak byłyby po meczowe komentarze.
- Kto poprowadzi jesienią Polonię?
Jeszcze nie wiem czy to będę ja. Mam swoje plany, ale prezes Janusz Romanowski też. Czeka nas na ten temat poważna rozmowa.
- Czy wynik ostatnich w tym sezonie dwóch meczów Polonii może mieć wpływ na jej przebieg ?
Nie sądzę. Cel zrealizowałem już teraz. Do Szczecina przyjeżdżam jednak z dużą radością. Miło będzie spotkać się z zawodnikami i ze szczecińską publicznością. Słyszałem, że Pogoń jest osłabiona personalnie.

Rozmawiał: -
Źródło: Głos Szczeciński
Data: piątek, 8 czerwca 2001 r.
Dodał: -

  (p) 2000 - 2024   Gryf
© Pogoń On-Line
  Gryfdesign by: ruben 5px redakcja | współpraca | ochrona prywatności